Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Relaton events & marketing działa w Warszawie w województwie mazowieckim. Firma jest specjalistą w organizacji imprez i wyjazdów integracyjno - motywacyjnych dla firm.

Świadczy usługi:

Organizacja eventów - przygotowują szczegółowy plan spotkania, materiały reklamowe, planują atrakcje podczas eventu, zapewniają animatorów, fotografów, oprawę muzyczną.

Firma zajmuje się także tworzeniem stron internetowych wydarzenia i materiałów szkoleniowych.  Nadzorują przebieg imprezy od początku do końca.

Usługi concierge - Relaton zajmuje się doradztwem i wsparciem skierowanym do firm i osób prywatnych. Usługa concierge polega na zapewnieniu wsparcia osoba zapracowanym w realizacji różnych zadań np. poszukiwaniu miejsc na spotkania biznesowe, rezerwacji biletów, sal konferencyjnych, organizacji transferów, cateringu.

Wsparcie marketingowe - zapewnienie produkcji oryginalnych upominków dla klientów, oprawy muzycznej na imprezach firmowych.

Relaton events & marketing pomaga w załatwieniu odpowiedniego ubezpieczenia niezbędnego przy podróżach czy imprezach firmowych.


Portfolio

Relaton events & marketing to firma zajmująca się kompleksową organizacją imprez firmowych, szkoleń, spotkań biznesowych, jubileuszy, bankietów, konferencji.

Oferuj wsparcie i doradztwo na każdym etapie imprezy. Doświadczona, profesjonalna kadra pracowników przygotowuje dla każdego klienta indywidualny plan i scenariusz imprezy. Celem firmy jest sprostanie najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klienta. 

Relaton events & marketing świadczy także usługi concierge oraz wspiera firmy w działaniach marketingowych.

Firma specjalizuje się w wyjazdach integracyjnych nie tylko w Polsce, ale także za granicą (Wiedeń, Gruzja, Włochy). 


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij