Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Restauracja Gościniec Franz Josef

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Gościniec przeniesie Państwa w czasy Franciszka Józefa i zapewni ucztowanie na miarę cesarza.

Gościniec Franz Josef zaprasza na wyśmienitą kuchnię z regionów Austro - węgier przygotowywaną przez najlepszych szefów kuchni, relaks w szynku przy kieliszku wina morawskiego oraz na wypoczynek w naszych pokojach gościnnych. Odwiedzając nas mają Państwo okazję skosztować wyśmienitych potraw z regionów Austrii, Węgier, Czech, Bałkanów, których receptura oparta jest na oryginalnych przepisach z czasów panowania dynastii habsburskiej oraz rozkoszować się winami z tych regionów.

Kuchnia: austriacko-tyrolska, czesko-morawska, słowacko-galicyjska, węgiersko- siedmiogrodzka, regionów Bałkanów oraz wyśmienite dania z grilla.

Atuty: klimatyzowana sala, pokoje gościnne, pub/szynk, płatności kartą kredytową i płatniczą, catering, organizacja imprez okolicznościowych, regionalna karta win i piw, sala bankietowo - konferencyjna.

Pokoje: Siedem pokoi gościnnych dwu ? i jednoosobowych. W każdym znajduje się łazienka, TV, Internet. Każdy pokój posiada swój własny i niepowtarzalny styl oraz kolorystykę.

Atrakcje: Organizujemy również uroczystości weselne, spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Towarzyszy temu wspaniała atmosfera oraz profesjonalna obsługa.

2 sale bankietowo ? konferencyjne: 80 + 50 miejsc

Dojazd: Od autostrady A4 (węzeł Mikołowska) ok. 300m za AWF-em.

Portfolio

Serdecznie zapraszamy Państwa na udział w szeregu imprez organizowanych w naszym gościńcu takich jak: dni kuchni Dalmatyńskiej czy koncertowe wieczory. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę oraz wspaniałą zabawę. Kalendarz imprez znajduje się na naszej stronie internetowej.


Więcej informacji o restauracji tutaj

Podobne firmy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij