Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Roboty i Spółka

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Roboty i Spółka to Agencja, która organizuje nietypowe eventy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji promując wirtualną rzeczywistość oraz robotykę. Firma tworzy wyjątkowe scenariusze, które mają nie tylko formę rozrywkową, ale również edukacyjną. Poprzez zabawę przekazują ciekawostki dotyczące nauk ścisłych. Dokładają wszelkich starań, aby stale zaskakiwać klientów i zapewniać im wspaniałą zabawę.

Firma w swojej ofercie posiada:

 • Organizację eventów firmowych to wspaniała zabawa dla osób w różnym wieku. Pozwala chociaż na chwilę przenieść się do innej rzeczywistości. Kierowca rajdowy, skoki spadochronem, a może pilot myśliwca?
 • Wynajem atrakcji na imprezy takie jak: drukarki 3D, fotobudki, nowoczesne hełmy Oculus Rift 3D, interaktywne ekrany, zdalnie sterowane samochody, humanoidalne roboty. Agencja posiada również sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wielu imprez: stoły, ławy, parasole, ścianki wspinaczkowe i wiele innych gadżetów, które sprawią, że każda impreza nabierze nowego wymiaru. 
 • Eventy w Galeriach to ich specjalność. Nieograniczona ilość pomysłów i możliwości od imprez kulinarnych po imprezy okolicznościowe. Firma należy do Polskiej Rady Centrów Handlowych. 
 • Imprezy w szkołach - to doskonała zabawa i innowacyjna forma przekazywania wiedzy. Zajęcia z robotyki rozwijają umiejętność samodzielnego i twórczego myślenia oraz kreatywności. Agencja współpracuje z wieloma placówkami dydaktyczno - wychowawczymi przekazując wiedzę z chemii i fizyki w przystępny i ciekawy sposób. 
 • Zloty Food Trucków - jedna z form integrowania lokalnej społeczności, która stanowi wspaniałą zabawę i pozwala poznać smaki z różnych zakątków świata.
 • Pikniki naukowe, które zapewniają rozrywkę dla starszych i młodszych. Agencja organizuje różne atrakcje, które poprze zabawę uczą. Przy organizacji takich wydarzeń Roboty i Spółka szczególną wagę przywiązują do bezpieczeństwa uczestników. 

Portfolio

Roboty i Spółka to firma, która zajmuje się organizowaniem wyjątkowych wydarzeń opartych na nieszablonowych pomysłach i innowacyjnych rozwiązaniach. Każdy zorganizowany event to połączenie wspaniałej zabawy z nauką nie tylko dla najmłodszych. Oferta firmy skierowana jest do firm działających w różnych branżach, galerii handlowych, agencji eventowych, agencji public relations, szkół i przedszkoli. Najważniejsze jest zadowolenie klienta dlatego firma stale się rozwija, doskonali swoje umiejętności opierając się na nowoczesnych trendach. Doskonale zorganizowany i zgrany zespół, który realizuje duże wydarzenia zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, ale również wysokiej jakości sprzęt. 

Agencja posiada bardzo dobrej jakości sprzęt elektroniczny oraz szereg gadżetów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy. Firma przede wszystkim zajmuje się popularyzowaniem świata wirtualnego i robotyki.

Roboty i Spółka zrealizowała wiele projektów takich jak:

 • Imprezy Retro Gaming
 • Wystawy Robotów
 • Premiery Samochodów Toyota
 • Uczestnictwo w Zlotach Food Trucków
 • Mikołajki w Kancelarii Premiera
 • Dzień Dziecka organizowany w Pałacu Prezydenckim

Działają na najwyższych obrotach wykonując, każde zlecenie samodzielnie bez podwykonawców, dzięki czemu sprawują kontrolę nad całością przebiegu każdego eventu.


Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij