Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Firma Selekcja już kilkanaście lat zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm. Selekcja była pierwsza na Lubelszczyźnie (Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec) organizując niekonwencjonalne formy aktywnego wypoczynku (paintball, quady, liny itd.)

Doświadczenia nabyte w tym okresie pozwalają sprostać najtrudniejszym wymaganiom, jakie stawiają firmie Selekcja klienci oraz zapewnić gwarantowane bezpieczeństwo. Firma Selekcja podejmuje się wyłącznie zleceń, które może uczciwie i sumiennie zrealizować. Dlatego z roku na rok przybywa firm, które wybrały ofertę Selekcji. 

Projekty przygotowane przez firmę Selekcja integrują pracowników firmy poprzez szereg interesujących zajęć, które mają na celu oderwanie ich od codziennych obowiązków zawodowych. Tworząc indywidualny scenariusz imprezy dla klienta Selekcja bierze pod uwagę jej charakter i branżę oraz takie aspekty jak wiek, płeć, kondycję i doświadczenie uczestników w tego typu zajęciach. Firma Selekcja stara się poznać potrzeby klienta oraz wszystkie sugestie dotyczące przebiegu zajęć, które pomogą przygotować najlepszy projekt. Firma Selekcja unika schematów oraz powtórzeń. 

Jeśli chodzi o atrakcje dzienne, to firma Selekcja ma do wyboru wiele najróżniejszych atrakcji. Przykładowo wyprawy samochodami terenowymi zostawią w pamięci uczestników niezapomniane wrażenia. Off Road z Selekcją to również możliwość prowadzenia samochodów terenowych przez uczestników imprezy - oczywiście pod czujnym okiem instruktorów Selekcji - co jest niewątpliwie dodatkową atrakcją i zastrzykiem adrenaliny.

Inną świetną atrakcją dzienną jest ekspedycja leśna - uczestnicy są podzieleni na kilka grup, rozdaje im się mundury i wyruszamy w teren. Z każdą grupą idzie instruktor Selekcji ,który jest jednocześnie sędzią. Na trasie Ekspedycji Leśnej przygotowanych jest kilka punktów z zadaniami do wykonania przez grupy. Każde zadanie jest punktowane i liczy się do ogólnej punktacji, która pozwoli wyłonić najlepszą grupę jak i najlepszego zawodnika.

Jeśli chodzi o atrakcje wieczorne, to może być to na przykład "Wieczór z Selekcją" - dyskoteka do bardzo późnych godzin wieczornych. W trakcie odbywa się konkurs na najlepszego śpiewaka karaoke, a nagrodami są okolicznościowe statuetki od firmy Selekcja. Selekcja zapewnia obsługę muzyczną wieczoru, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i gwarantuje dobrą zabawę, o którą zadba konferansjer Selekcji.

Portfolio

Organizujemy około 150 różnego rodzaju spotkań firmowych rocznie (imprez integracyjnych, wieczorów tematycznych, pikników firmowych, konferencji).

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu zadowoleni klienci ponownie podejmują z nami współpracę.

Podobne firmy