Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Od 10 lat Shi Communication działa w województwie mazowieckim, a swoją siedzibę ma w miejscowości Nieporęt.
Usługi marketingowe, które firma świadczy kieruje do klientów polskich jak i zagranicznych.

Oferta, którą kierują do firm zawiera:
  • Usługi Public Relations - pomagają wzmacniać wizerunek firm lub budują markę od podstaw wykorzystując skutecznie swoje doświadczenie.
  • Marketing dla Firm - skutecznie pomagają za pomocą narzędzi promocyjnych budować i wzmacniać wizerunek firmy.
  • Dystrybucja - promują Firmy poprzez wykorzystywanie bogatego portfolio kanałów telewizyjnych.
  • Kreatywne wsparcie sprzedaży
  • Organizacja Eventów dla Firm 

Każdego klienta traktują w sposób indywidualny nie boją się nowych wyzwań, wyprzedzają oczekiwania klienta dbając o najmniejszy szczegół.

Portfolio

Shi Communication to firma działająca na rynku w branży Public Relations. Zajmuje się  dystrybucją, marketingiem i wsparciem  sprzedaży dla największych firm z całego świata. W swojej ofercie posiada także organizację niezapomnianych  Eventy.

Na rynku działają od kilku lat  świadcząc również usługi Set Design, które obejmują wykonanie scenografii, projektowanie zabudowy targowo - konferencyjnych.

Ich obecność na rynku, profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie sprawiły, że zaufały im marki znane na całym świecie m.in. Disney Channel, Travel Channel, ESPN Classic, Polkomtel S.A. , MultiBank.

Współpracują z markami dla dzieci, firmami budowlanymi, firmami rolniczymi. Dodatkowo specjalizują się w branży sportowej, podróżniczej, telewizyjnej, bankowej. Firma prze te lata budowała soje doświadczenie w pracując dla klientów z różnych branży o bardzo wysokich wymaganiach.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij