Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Firma Sniper zajmuje się w sposób profesjonalny organizacją imprez integracyjnych. Firma Sniper nie jest agencją, a ostatecznym wykonawcą imprezy dysponującym własnym sprzętem. Firma Sniper  zajmuje się organizacją imprez od 1999 roku więc przez minione lata zdołała nabyć doświadczenie zarówno przy organizacji imprez teambuildingowych, terenowych i survivalowych, a także wieczorów tematycznych. Dzięki temu firma może w sposób kompleksowy obsługiwać klienta i dostosowywać charakter imprezy do jego oczekiwań, możliwości terenowych miejsca gdzie się zatrzymał oraz wspierając się przy tym cechami grupy takimi jak jej wiek, płeć etc.

Marketing firmy Sniper jest do dyspozycji klienta 24h/dobę. Spersonalizowane oferty są tworzone z reguły w ciągu kilku godzin od zapytania w sposób kompetentny poprzez kontakt z klientem i ustalenia szczegółów imprezy.

Sniper zaczął swoją działalność od organizacji prostych gier paintballowych niemal 10 lat temu. Upływający czas pracowicie punktował na naszą korzyść, na przestrzeni lat zmieniając typowo garażową firmę w potentata organizacji imprez integracyjnych dysponującego własną flotą samochodów terenowych, quadów, mnogością broni strzeleckich, sprzętem alpinistycznych i innym. Starając się wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów ciągle zaopatrujemy się w nowe, często unikatowe urządzenia i pojazdy wykorzystując je w nowatorski sposób jako jedyni w naszym regionie, a nierzadko i w całej Polsce.

Firma Sniper współpracuje z wieloma hotelami i miejscami godnymi polecenia do wykonania imprezy integracyjnej, dlatego też często sugeruje najlepszy program do wykonania na danym terenie i dla danej grupy w zależności od jej podstawowych cech.

Pracownicy firmy Sniper to między innymi wspinacze, sternicy motorowodni, survivalowcy, ratownicy medyczni, harcerze. Łączą ich szczególne pasje – są specjalistami i pasjonatami wykonywanych przez siebie konkurencji.

Firma Sniper dysponuje ogromną bazą własnego sprzętu obejmującego urządzenia niedostępne w naszym regionie, a nierzadko też na terenie całego naszego kraju. Samochody terenowe, quady, poduszkowce, amfibie, strzelnice, konkurencje alpinistyczne, paintball, wieczory tematyczne i wiele wiele innych. To wszystko wypełnia nasz posiadający ponad 400m2 magazyn wysokiego składowania. Z racji tego, że sprzęt należy do nas zawsze jesteśmy atrakcyjni cenowo.

Firma Sniper pełni usługi z zakresu przechowywania oraz czyszczenia sprzętu eventowego, w tym wielkogabarytowego.

Podobne firmy