Szybkie wyszukiwanie
Galeria

SoSimple Events

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Firma SoSimple Events swoją siedzibę ma od wielu lat w stolicy wielkopolski w Poznaniu. Organizacja wydarzeń firmowych o rożnym charakterze to ich żywioł. Współpracują z organizacjami, przedsiębiorstwami i placówkami naukowymi znanym w całej Polsce gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniają kompleksową pomoc, komfort, bezpieczeństwo i doskonałe warunki współpracy.

W swojej ofercie posiadają: 

Bogate zaplecze techniczne, multimedialne i sceniczne pozwalające na organizację wyjątkowych koncertów. Firma SoSimple Events tworzy własne projekty organizując imprezy charytatywne czy koncerty oparte na współpracy ze znanymi artystami.

Organizacja konferencji i sympozjów - odpowiednia oprawa techniczna pozwala na sprawną organizację wydarzenia. Zajmują się całą logistyką oraz pomagają w przygotowaniu projektów graficznych, nagłośnienia czy oświetlenia.

Gale i jubileusze - firma pomoże przy wyborze odpowiedniego miejsca, doradzi i wskaże najlepsze rozwiązania tak, aby wydarzenie nabrało wyjątkowego charakteru.

Imprezy firmowe - przygotowują imprezy skrojone dla każdej firmy indywidnulne. Pomogą wybrać odpowiednie miejsce i zaaranżują przestrzeń pod tematykę imprezy.

Technika sceniczna i multimedialna - bogate zaplecze oświetleniowe i nagłośnieniowe zapewni wspaniałe pokazy laserowe czy video mapping.

Firma podejmuje i realizuje najbardziej wyszukane pomysły, zapewniając bezpieczeństwo, wspaniałą zabawę, niezapomniane wrażenia. Nie boją się wyzwań, a każde zlecenie koordynują od początku do końca.


Portfolio

Firma SoSimple Events od 15 lat zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez businessowych oraz kulturalnych. Fachowe podejście, kreatywność, wsłuchiwanie się w potrzeby klienta sprawiają, że są specjalistami w tej branży. Organizują wydarzenia na dużą skalę takie jak koncerty, ważne wydarzenia firmowe jak gale czy jubileusze. Małe kameralne wydarzenie czy duży event nie stanowią dla nich problemu, a każda taka impreza tworzona jest na podstawie indywidualnego programu, który kończy się sukcesem i zadowoleniem klienta. 

Doskonały sprzęt multimedialny i sceniczny daje możliwość organizowania imprez plenerowych takich jak pikniki rodzinne czy tzw. dni miasta.

Współpracowali i tworzyli oferty dla największych firm z Polski i z zagranicy:

  • Avon
  • MAN
  • Volkswagen
  • BMW Olszowice
  • Bank Zachodni WBK
  • BP
  • Dalkia 
  • GB - Głos Biznesu
  • City Park Poznań
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie

I wiele innych……


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/anseba-music-agency
Anseba Music Agency

Warszawa

Zobacz
firma/event-makos
Event Makos

Tomaszów Mazowiecki

Zobacz
firma/anseba-music-agency
Anseba Music Agency

Warszawa

Zobacz
firma/event-makos
Event Makos

Tomaszów Mazowiecki

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij