Szybkie wyszukiwanie

SoSimple Events

Opis firmy

Spotkania o tematycznym charakterze, sympozja i panele dyskusyjne. Organizacja konferencji to nasz żywioł, bo robimy to już od 15 lat. W tym czasie podejmowaliśmy współpracę z licznymi uczelniami wyższymi, instytutami i placówkami naukowymi, a także przedsiębiorstwami, które chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju różnych gałęzi wiedzy.

Dobrze zorganizowana konferencja wymaga odpowiedniej oprawy i środków technicznych – tym potrafimy się zająć, jak nikt inny. Fachowe podejście i kreatywność – tak wygląda w naszym wykonaniu organizacja konferencji. Poznań jako ważny w skali kraju i regionu ośrodek naukowy oraz biznesowy ma spore potrzeby w zakresie przygotowywania wydarzeń ogniskujących dyskusje na ważne tematy. Jednak samo miejsce, w którym ludzie mogą się spotkać nie wystarczy. Potrzeba jeszcze kogoś, kto nada takiemu spotkaniu charakteru, kto zadba o komfort uczestników i sprawi, że będą oni mogli w doskonałych warunkach wymieniać poglądy.

Na tym odcinku nie mamy sobie równych, bo organizacja konferencji stanowi część naszej zawodowej codzienności. Dlatego warto nam zaufać.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy