Szybkie wyszukiwanie

Teja Tur

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Teja Tur dział na rynku eventowym od lat zdobywając zaufanie wielu instytucji, osób prywatnych oraz firm. Ich oferty wykraczają poza standardy, podchodzą do zlecenia wielowymiarowo, spełniając oczekiwania klienta. 

Oferta firmy obejmuje:

Organizację evntów firmowych skrojonych idealnie do potrzeb uczestników i wymagań klienta. Indywidualne podejście, nowoczesne rozwiązania pozwalają na organizowanie eventów, które wyzwalają pozytywne emocje i zapadają w pamięci uczestników na długi czas.

Projekty incentive - to nie tylko niestandardowe oferty podróży, to indywidualnie dopasowane programy motywacyjne i integracyjne, które realizowane są w każdym zakątku świata. Najważniejsze są wrażenia uczestników oraz szereg doświadczeń jakie przywiozą z podróży. Jest to doskonała forma motywacji pracowników i wspaniały prezent dla kontrahentów. 

Gry miejskie, które pobudzają uczestników do działania i zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze.  Gracze musza dotrzeć do wyznaczonych miejsc w jak najkrótszym czasie. Wspaniała zabawa zachęcająca do obcowania z historią danego miasta i jego zabytkami. 

Pomerania DMC - Agencja działa w Gdańsku od ponad 17 lat znając każdy zakątek tego miasta. Doskonale orientują się w obszarze bazy noclegowej, turystycznej i gastronomicznej. Pomagają w załatwianiu formalności, noclegów, logistyce oraz transporcie. Znają lokalne atrakcje co daje możliwości zagospodarowania czasu wolnego dla przybyłych gości. 

Z ogromną precyzją tworzą projekty, szlifując i dobierając odpowiednie elementy, tak aby efekt końcowy był zdumiewający!


Portfolio

Agencja Teja Tur zajmuje się kreowaniem oryginalnych imprez dla firm.

Kameralne spotkania biznesowe, gale, bankiety, pikniki, imprezy integracyjne czy promocje produktów.

Przez 17 lat swojej działaności zorganizowali z sukcesem ponad 2700 eventów!

Do każdego wydarzenia podchodzą z niebywałym profesjonalizmem, wykorzystując nowoczesne narzędzia. Poprzez kreatywność i ciekawe scenariusze realizują cele klienta trafiając tym samym do odbiorców, partnerów, konsumentów i klientów.  Współpracują tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniając specjalnie dedykowane do imprezy atrakcje, scenografię, catering czy aranżację sal. 

Zespół firmy Teja Tur tworzą pasjonaci podróży, doskonali organizatorzy żądni nowych wyzwań eventowych. Elastyczne działania oraz zrozumienie potrzeb klienta sprawia, że Teja Tur to profesjonalny partner biznesowy. 

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij