Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Templum Temporis

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Agencja eventowa "Templum Temporis”  zajmuje się  kompleksową organizacją eventów gwarantując profesjnalną obsługę przez cały czas trwania imprezy. Scenariusze dopasowane są do budżetu i wieku uczestników. Nietuzinkowe i zaskakujące programy zawsze dopięte są na ostatni guzik i dostarczają uczestnikom pozytywnych emocji.

Firma współpracuje z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami zapewniając najwyższą jakości usług, wyposażenie eventowe oraz hostessy. Bajkowa sceneria, która towarzyszym tym programom na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Oferta firmy obejmuje obsługę imprez w plenerze oraz imprez wewnętrznych. Ich autorskie programy zawierają:

Inscenizacja - może być fikcyjna, historyczna, kameralna lub masowa. Wzbogacone efektami specjalnymi i pirotechnicznymi tworzą imponujące widowisko.

Pokazy walk historycznych z użyciem prawdziwych mieczy i pancerzy. Są to barwne przedstawienia wzbogacone o odpowiednią muzykę i niesamowite dekoracje. 

Gwardia przyboczna doskonale sprawdzi się na imprezach w stylu dworskim. W skład scenariusza wchodzą: musztry na wesoło, musztry paradne, salwy armatnie, pokazy chorągwiarskie.

Taniec, który wykonany jest przez zespół specjalizujących się w tańcach historycznych. Piękne stroje z różnych epok dają niesamowite doznania wizualne i pozwalają na chwilę cofnąć się w czasie.

Kuglarstwo - to specjaliści w sztuce cyrkowej, którzy wzbogacają imprezy poprzez pokazy żonglerskie, zabawy dla dzieci, pokazy iluzji czy uczestnictwo mimów i szczudlarzy.

Konie - pokazy konne, przejażdżki bryczkami, pokazy kaskaderskie czy pokazy kawaleryjne.

Strzelectwo - do doskonała forma integracji uczestników, pełna emocji i adrenaliny. Oferta agencji obejmuje turnieje strzelecki, imprezy na poligonie.

Warsztaty rzemieślnicze - dają możliwość bezpośredniego obcowania z historią. Obejmuję one warsztaty: garncarstwa, tkactwa, kowalstwa, wikliniarstwa, iluminacji, skórnictwa, zielarstwa, mincerstwa.

Karczma staropolska - stoiska gastronomiczne wyposażone w historyczny sprzęt i narzędzia. Potrawy przygotowane na żywym ogniu według starych receptur zachwycą najbardziej wymagające gusta. Doskonała propozycja na pikniki, imprezy firmowe. Oferta obejmuje również warsztaty staropolskie. 

Symulatory - agencja oferuje nie tylko historyczne atrakcje, ale również nowoczesne rozrywki, które sprawdzą się niezależnie od pogody. Symulatory, urządzenia blink, gry konsolowe, piłkarzyki to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku.

Muzyka - zespoły muzyków specjalizujących się w muzyce historycznej. Są to zespoły Trubadurów, chóry męskie czy muzyka Bard.

Fireshow - pokazy ognia, które upiększone są barwnymi strojami i dopasowaną choreografią. Teatr ognia to zachwycające spektakle z piękną muzyką w tle.

Sokolnictwo - pokazy tresury ptaków drapieżnych to niezwykle rzadkie widowisko, które  z pewnością zaciekawi każdego uczestnika imprezy.

Agencja "Templum Temporis” oferuje również usługi konferansjerów oraz usługi foto - video. 

Portfolio

Agencja Eventova "Templuram Temporis" od 2007 roku zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń biznesowych dla firm, osób prywatnych, instytucji, fundacji, stowarzyszeń, organów samorządowych. Agencja specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych scenariuszy na:

  • imprezy firmowe,
  • wydarzenia kulturowe,
  • projekty edukacyjne,
  • konferencje i szkolenia,
  • działania prosprzedażowe.

Zespół tworzą ludzie, którzy są pasjonatami historii. Aktywnie uczestniczą w projektach i przedsięwzięciach polskiego środowiska Rekonstruktorów Historii. Nieograniczona wyobraźnia w połączeniu z programem opartym na historii tworzy niesamowite doznania wizualne i emocjonalne. 

"Templum Temporis” (łac.) czyli "Świątynia Czasu” tworzą ludzie specjalizujący się w różnych dziedzinach. Kreatywność w połączeniu z wykorzystaniem nowych technologii daje możliwość stworzenia unikatowych projektów wyróżniających się na tle innych firm eventowych. 


Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij