Szybkie wyszukiwanie

Warsztaty Robotów

Opis firmy

Warsztaty Robotów to nauka poprzez zabawę. Nowoczesne technologie i robotyka pokazana w przyjazny i ciekawy sposób. Projekt został stworzony przez młodych inżynierów, pasjonatów robotyki, którzy w niezwykły sposób chcą zarażać innych miłością i pasją do najnowszych technologii.

Na warsztatach uczestnicy samodzielnie tworzą i programują prawdziwe roboty, poznają podstawy robotyki. Warsztaty nie są kierowane wyłącznie do dzieci i młodzieży, stworzono także programy nieograniczone wiekowo, które świetnie mogą sprawdzić się jako event firmowy. Wszystkie warsztaty są idealnie dopasowane do uczestników, każdy znajdzie coś dla siebie. Założyciele projektu Warsztaty Robotów stawiają na nowoczesne, niekonwencjonalne metody nauki, zupełnie inne od tych prezentowane w szkole.

Kursy prowadzone są w blokach 2, 3 i 4 godzinnych, wszystkie dostosowane są do wieku i potrzeb użytkowników.

Portfolio

Warsztaty Robotów oferują kursy robotyki i programowania skierowane zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych, które chcą poznać podstawy robotyki i programowania.

Warsztaty Robotów organizują ferie zimowe z robotami, urodziny z robotami, prowadzą zajęcia w przedszkolach i szkołach, są także otwarci na kontakt z firmami, które chcę zorganizować nietypowe eventy dla swoich pracowników.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy