Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Work Grup to forma działająca na terenie województwa dolnośląskiego we Wrocławiu. Agencja zajmuje się realizacją małych kameralnych spotkań oraz dużych imprez i wydarzenia firmowych. Oferta firmy zawiera:

  • Produkcję wydarzeń takich jak gale, jubileusze, koncerty czy widowiska. Tego typu realizacje obejmują kompleksowe działania i opiekę Agencji na każdym etapie realizacji wydarzenia. Work Grup zajmie się przygotowaniem, koordynowaniem, logistyką, stroną techniczną zapewnia również odpowiednią aranżację wnętrz, dekorację, catering czy oprawę artystyczną. 
  • Imprezy firmowe - Work Grup współpracuje z najlepszymi obiektami na terenie całego kraju w których oferuje klientom w zależności od rodzaju przedsięwzięcia organizację imprez. Każde z tych miejsc ma niepowtarzalny klimat i wyjątkową scenerię. Nie zależnie czy jest to małe spotkanie firmowe czy wydarzenie na kilkaset osób Agencja zapewni klimatyczną imprezę wzbogaconą wyjątkowym występem artystycznym.
  • Pikniki firmowe - realizowane w oparciu o najróżniejsze scenariusze, zapewniają wspaniałą rozrywkę  zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.
  • Targi i konferencje - Work Group organizuje na terenie całej Polski konferencje, sympozja, kongresy, seminaria oraz spotkania biznesowe. Kompleksowe działania oparte są na zapewnieniu odpowiedniego miejsca, obsługi technicznej, cateringu, niezbędnego sprzętu, hosstes, kabin do tłumaczeń symultanicznych. 
  • Spotkania integracyjne - autorskie programy tworzone indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o wiek uczestników, zainteresowania czy sprawność fizyczną. Od gier zespołowych po loty balonem czy spadochronem. Agencja daje nieograniczone możliwości!
  • Festyny handlowe - doskonała promocja marki, która umożliwia polepszenie wizerunku firmy poprzez zabawę i miłą atmosferę. 

Work Group zajmuje się wideo realizacjami oferując profesjonalną obsługę na eventach, konferencjach, sympozjach. Oferta obejmuje płynne odtwarzanie filmów, animacji czy prezentacji, wyświetlanie wydarzenia na wielu ekranach, produkcje grafiki czy rejestrację dźwięku i obrazu.

Portfolio

Work Group to agencja zajmująca się tworzeniem kreatywnych i precyzyjnie dobranych imprez firmowych. 

Od 15 lat współpracują z wieloma instytucjami, firmami i osobami prywatnymi z sukcesem realizując różne przedsięwzięcia. Zespół tworzą kreatywne osoby, które „szyją” na miarę klienta scenariusz imprezy. Firma zajmuje się kompleksową realizacją i produkcją najbardziej wymagających wydarzeń zapewniając jednocześnie wyszukane występy artystyczne. Ich autorskie scenariusze zawsze zaskakują uczestników i wprowadzają wspaniałą atmosferę.

Work Group oferuje również multimedialną obsługę konferencji czy kongresów.


Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij