Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Magnat

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Magnat położony w miejscowości Jacentów niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego w województwie świętokrzyskim. Mieści się w cichej i spokojnej okolicy, co jest atutem dla osób szukających ciszy i spokoju. Hotel Magnat za sprawą atrakcyjnej lokalizacji i doskonałych warunkach przyrodniczych bywa chętnie wybieranym obiektem na spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe w województwie świętokrzyskim.

Hotel Magnat posiada atrakcyjną ofertę noclegową. Proponuje miejsca noclegowe w ciekawie urządzonych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Każdy z pokoi dysponuje własną łazienką z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel Magnat to obiekt wypoczynkowy, który sprosta wymaganiom najbardziej wymagających gości.

Obiekt to ciekawe miejsce na konferencje w województwie świętokrzyskim. Ciekawe położenie w sąsiedztwie zieleni sprzyja organizacji spotkań. Hotel Uroczysko oferuje przestronne sale szkoleniowe, które mają wyposażenie w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Centrum konferencyjne posiada również dostęp do Internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.