Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Czarny Rycerz Hotel i Restauracja

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Czarny Rycerz Hotel i Restauracja to świetne miejsce na konferencje w województwie śląskim. Mieści się przy ulicy Wodzisławskiej w malowniczej miejscowości – Jastrzębiu Zdroju. Obiekt mieści się niedaleko górskich terenów zielonych, co zachęca do pobytu gości z całego kraju na wypoczynek z najbliższymi . Czarny Rycerz Hotel i Restauracja to miejsce odpowiednie nie jedynie na relaks urlopowy z przyjaciółmi, ale też na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Czarny Rycerz Hotel i Restauracja wszystkim gościom oferuje dobre warunki noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach o wysokim standardzie. Wszystkie oferowane pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym – w każdym jest kabina prysznicowa lub wanna. Każdy z pokoi ma na wyposażeniu telefon i telewizor. W całym hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Zmotoryzowani goście mogą korzystać z przyhotelowego parkingu.

Czarny Rycerz Hotel i Restauracja w Jastrzębiu zdroju ma nowoczesne centrum konferencyjne. Oferuje sale konferencyjne mające na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Czarny Rycerz Hotel i Restauracja często wybierają go osoby organizujące spotkania w tym regionie.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });