Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Uroczysko położony w miejscowości Cedzyna leżącej niedaleko Kielc w województwie świętokrzyskim. Mieści się blisko pachnącego lasu, co jest atutem dla osób szukających ciszy i spokoju. Hotel Uroczysko dzięki idealnej lokalizacji i doskonałych warunkach przyrodniczych jest często wynajmowanym obiektem na spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe w województwie świętokrzyskim.

Hotel Uroczysko ma atrakcyjną ofertę noclegową. Oferuje miejsca noclegowe w przestronnych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Każdy z pokoi posiada interesujący wystrój. Wszystkie pokoje mają schludne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel Uroczysko sprosta wymaganiom najbardziej wymagających gości.

Hotel Uroczysko to ciekawe miejsce na konferencje w województwie świętokrzyskim. Idealna lokalizacja w sąsiedztwie zieleni sprzyja organizacji spotkań. Hotel Uroczysko oferuje przestronne sale szkoleniowe, które mają wyposażenie w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });