Best Western Hotel Galicya
Szybkie wyszukiwanie

Zajazd Złotogórski

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

W Daniszewie znajduje się Zajazd Złotogórski. Obiekt położony jest na terenie Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, dzięki czemu zawdzięcza swoją nazwę. Posiada idealną lokalizację dla osób podróżujących w celach biznesowych, ponieważ leży niedaleko węzła Koło przy autostradzie A2, którą szybko można dostać się do Warszawy, Łodzi i Poznania. 

To jednak nie jedyne atuty Zajazdu Złotogórskiego. W obiekcie znajdują się 4 klimatyzowane i nowoczesne sale konferencyjne, przytulne pokoje hotelowe i apartamenty, a także pyszne jedzenie kuchni polskiej, wielkopolskiej i międzynarodowej, podawane w klimatycznej restauracji. 

  • Największa
    sala konferencyjna: 220
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 52

Sale konferencyjne i szkoleniowe

To doskonałe miejsce dla osób, które chcą zorganizować konferencje i szkolenie w województwie wielkopolskim, bowiem obiekt dysponuje czterema przestronnymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do organizacji rozmaitych eventów. Sale pomieszczą kolejno 40, 50, 80 i 220 uczestników wydarzeń. Największa sala posiada wiele możliwości aranżacji stołów i adaptacji wnętrz. Zorganizować można szkolenia, konferencje, prezentacje produktów, wystawy, a nawet targi. Zajazd poszczycić się może kompleksową obsługą i profesjonalnym personelem, który doradzi i pomoże w przygotowaniu eventu.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala 1 220 --- ---
Sala 2 80 --- ---
Sala 3 50 --- ---
Sala 4 40 --- ---

Pokoje

Dla szukających odpoczynku Zajazd Złotogórski przygotował pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. W Zajeździe bardziej wymagający Goście zatrzymać się mogą w specjalnych apartamentach. Wygodne łóżko, praktyczne szafki i nowoczesny wystrój sprawiają, że Goście czują się tu bardzo komfortowo. Wszystkie pokoje i apartamenty mają własną łazienkę. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu. To komfortowe miejsce zarówno dla osób, które chcą odpocząć od obowiązków, trudów dnia codziennego, ale również dla grup zorganizowanych podczas imprez integracyjnych czy służbowych wyjazdów. 

Restauracja

Wyśmienita kuchnia to jeden z wielu atutów Zajazdu Złotogórskiego. W restauracji przygotowywane są potrawy z kuchni polskiej z elementami typowymi dla regionalnej kuchni wielkopolskiej. Goście znajdą tu również dania kuchni międzynarodowej oraz inspiracje z całego świata. Profesjonalny i doświadczony zespół kulinarny nie zamyka się na nowe smaki i przemyca co jakiś czas trochę swojej kreatywności do znanych i lubianych potraw. Podczas imprez biznesowych obsługa dba o wysoki poziom podawanych dań w formie bogatych bufetów i wyśmienitych lunchy. W lokalu można wyprawić również imprezę integracyjną lub uroczysty bankiet. Personel zadba, by umilić Gościom wizytę w Zajeździe Złotogórskim.


Usługi dodatkowe

Dogodna lokalizacja jest jednym z dużych atutów tego miejsca. Szybko i łatwo dostaną się do lokalu Goście z Warszawy, Poznania, Łodzi oraz innych zakątków Polski.

Sala restauracyjna daje duże możliwości organizacji przyjęć okolicznościowych, firmowych imprez i rozmów z kontrahentami przy wyśmienitym jedzeniu i aromatycznej kawie.  

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~26.68 km
Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne

Licheń Stary

Zobacz
~30.49 km
Hotel Wityng***
Hotel Wityng***

Ślesin

Zobacz
~26.68 km
Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne

Licheń Stary

Zobacz
~30.49 km
Hotel Wityng***
Hotel Wityng***

Ślesin

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Zajazd Złotogórski Zajazd Złotogórski
  • 5

Zajazd Złotogórski ma dla mnie jeden bardzo wielki plus, jego położenie sprawia, że jest tu blisko zarówno z Warszawy, jak i z Poznania, wystarczy zjechać z autostrady A2 na węźle Koło i prawie się jest na miejscu. Sala konferencyjna była jasna i przestronna, z odpowiednim sprzętem multimedialnym i nagłośnieniem. Do tego bardzo pomocny personel obiektu pomógł nam podczas organizacji naszego eventu.


DODAJ KOMENTARZ +