Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Bengol jest to kameralny obiekt szkoleniowy położony przy ulicy Długiej w Krośnie – mieście w województwie podkarpackim. Położenie w tym rejonie Polski sprawia, że obiekt jest często odwiedzany przez fanów górskich spacerów i organizatorów spotkań biznesowych, ponieważ jest to doskonałe miejsce na konferencje. To także dobra lokalizacja na wypoczynek z przyjaciółmi. Otoczenie zielonych lasów jest dodatkowym atutem hotelu. Hotel Bengol to dobre miejsce konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Bengol w Krośnie oferuje pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W cenie pokoju jest pyszne śniadanie. Znajdujący się w województwie podkarpackim Hotel Bengol to najlepsze miejsce na wypoczynek i konferencje w podkarpackim.

Hotel Bengol posiada centrum konferencyjne, które jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny. Posiada nowoczesne sale konferencyjne. Ośrodek szkoleniowy to dobre miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });