Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Pensjonat Popielówka

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Pensjonat Popielówka to obiekt szkoleniowy położony w kompleksie pałacowo-parkowym. Usytuowany jest w malowniczej miejscowości Kurozwęki w województwie świętokrzyskim. Położenie w otoczeniu nienaruszonej przyrody sprzyja udanemu wypoczynkowi. Pensjonat Popielówka jest często wybieranym miejscem na spotkania biznesowe wymagające wyjątkowej oprawy w województwie świętokrzystkim – można w nim organizować konferencje czy imprezy okolicznościowe.

Pensjonat Popielówka oferuje stylowe i przestronne apartamenty o wysokim standardzie. Każdy zaaranżowany jest na pałacowy styl. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Pensjonat Popielówka to dobre miejsce na konferencje i wypoczynek z rodziną.

Pensjonat Popielówka to niezwykle oryginalny ośrodek szkoleniowy, który jest często wybierany na rozmaite spotkania w świętokrzystkim. Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni sprzyja organizacji spotkań. Pałac ma klimatyzowane sale konferencyjne. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.