Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Pensjonat Popielówka to obiekt szkoleniowy położony w kompleksie pałacowo-parkowym. Usytuowany jest w malowniczej miejscowości Kurozwęki w województwie świętokrzyskim. Położenie w otoczeniu nienaruszonej przyrody sprzyja udanemu wypoczynkowi. Pensjonat Popielówka jest często wybieranym miejscem na spotkania biznesowe wymagające wyjątkowej oprawy w województwie świętokrzystkim – można w nim organizować konferencje czy imprezy okolicznościowe.

Pensjonat Popielówka oferuje stylowe i przestronne apartamenty o wysokim standardzie. Każdy zaaranżowany jest na pałacowy styl. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Pensjonat Popielówka to dobre miejsce na konferencje i wypoczynek z rodziną.

Pensjonat Popielówka to niezwykle oryginalny ośrodek szkoleniowy, który jest często wybierany na rozmaite spotkania w świętokrzystkim. Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni sprzyja organizacji spotkań. Pałac ma klimatyzowane sale konferencyjne. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });