Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Luksusowy hotel konferencyjny Porto Fino mieści się przy ulicy Sadowej w miejscowości Lućmierz położonej blisko dróg krajowych A-2 i A-1 w województwie łódzkim. Obiekt mieści się niedaleko miejscowości Rosanów, w której znajduje się stadnina koni będąca atrakcją turystyczną okolicy. Hotel Porto Fino to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe oraz wypoczynek z rodziną bądź znajomymi.

Obiekt oferuje noclegi w pokojach i apartamentach o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, telefon, radio oraz suszarkę do włosów. Każdy pokój posiada także łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W całym obiekcie jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Centrum konferencyjne hotelu Porto Fino to aż 3 sale konferencyjne, które są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Sale konferencyjne posiadają też dostęp do bezprzewodowego Internetu. Hotel Porto Fino to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania o charakterze biznesowym.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });