Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Porto Fino

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Luksusowy hotel konferencyjny Porto Fino mieści się przy ulicy Sadowej w miejscowości Lućmierz położonej blisko dróg krajowych A-2 i A-1 w województwie łódzkim. Obiekt mieści się niedaleko miejscowości Rosanów, w której znajduje się stadnina koni będąca atrakcją turystyczną okolicy. Hotel Porto Fino to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe oraz wypoczynek z rodziną bądź znajomymi.

Obiekt oferuje noclegi w pokojach i apartamentach o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, telefon, radio oraz suszarkę do włosów. Każdy pokój posiada także łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W całym obiekcie jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Centrum konferencyjne hotelu Porto Fino to aż 3 sale konferencyjne, które są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Sale konferencyjne posiadają też dostęp do bezprzewodowego Internetu. Hotel Porto Fino to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania o charakterze biznesowym.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.