Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia mieści się we wsi Brodek w Gminie Międzybrodzie Bialskie w województwie śląskim – niedaleko Andrychowa. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy w sąsiedztwie zieleni, co sprzyja w relaksowi. Bliskość gór podsuwa dużo możliwości na miłe spędzanie czasu wolnego. Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia to atrakcyjne miejsce na spotkania – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Obiekt szkoleniowy, którym jest Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia posiada komfortowe warunki noclegowe w profesjonalnie urządzonych pokojach z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie są wyposażone w telewizory a także posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Goście mogą też korzystać z parkingu.

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia to świetny obiekt konferencyjny polecany na konferencje w województwie śląskim. Oferuje centrum szkoleniowe złożóne z kilku sal. Sale szkoleniowe mają sprzęt audiowizualny i nagłaśniający oraz mają dostęp do internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.