Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Pałac w Niewodnikach

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Pałac Niewodniki położony jest w uroczej wsi w województwie opolskim – Niewodniki. Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie pięknych zielonych lasów sprawia, że to idealne miejsce na konferencje, imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe i edukacyjne. Pałac położony jest w kompleksie parkowym, który sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Obiekt posiada atrakcyjną ofertę noclegową w pałacu znajdują się stylizowane na pałacowe komnaty pokoje i apartamenty z pełnym wyposażeniem zadowalającym wszystkich gości. Pałac Niewodniki posiada także strzeżony parking, z którego mogą korzystać zmotoryzowani goście obiektu.

Ośrodek szkoleniowy dysponuje atrakcyjnym i profesjonalnym centrum konferencyjnym na centrum składają się aż cztery stylowo zaaranżowane sale szkoleniowe. Wszystkie posiadają pełne wyposażenie w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Pałac w Niewodnikach to najlepsze miejsce na konferencje w opolskim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });