Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Holland to malowniczy obiekt szkoleniowo – wypoczynkowy położony niedaleko miejscowości Nowe nad Wisłą w województwie kujawsko-pomorskim. Zlokalizowanie obiektu w okolicy przyrody i pięknych pachnących lasów, które są domeną Borów Tucholskich sprawia, że to doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia, a także na wakacyjny wypoczynek wraz z rodziną czy przyjaciółmi.

Hotel konferencyjny Holland oferuje wygodne miejsca noclegowe w przytulnych pokojach i apartamentach. Wszystkie są stylowo urządzone i posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W całym obiekcie jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przed obiektem znajduje się parking dla gości hotelowych.

Hotel Holland to doskonałe miejsce na konferencje i różnego typu spotkania o charakterze biznesowym. Posiada sale szkoleniowe, które są wyposażone w sprzęt umożliwiający organizację zebrań, narad czy prezentacji. Hotel Holland to najlepsze miejsce na konferencje w kujawsko-pomorskim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });