Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider położone jest przy ulicy Piłsudskiego w uroczym mieście – Nysie położonej w województwie opolskim. To idealne miejsce na wypoczynek wakacyjny dla rodzin z dziećmi oraz na zorganizowanie szkolenia lub konferencji w okolicach Opola. Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider jest często wybierane przez organizatorów spotkań z całego regionu.

Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider posiada atrakcyjną ofertę noclegową. Posiada aż 30 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach posiadających łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach znajdują się telewizory oraz wyposażone aneksy kuchenne. Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider gwarantuje udany wypoczynek.

Obiekt szkoleniowy posiada także nowoczesne centrum konferencyjne. Sale szkoleniowe mają ogromny atut – znajdują się na samej górze budynku dzięki czemu z okien roztacza się malowniczy widok na panoramę miasta. Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider to najlepsze miejsce na konferencje w województwie opolskim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });