Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Płotkach

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA mieści się w niewielkiej miejscowości niedaleko Piły – w Płotkach. Położenie w dobrym punkcie komunikacyjnym, niedaleko trasy łączącej Piłę i Koszalin sprawia, że obiekt odwiedzają chętnie zarówno goście z wielkopolski, jak i z województwa zachodniopomorskiego. Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Płotkach mieści się w pachnącym sosnowo – świerkowym lesie, co sprzyja organizacji wypraw rowerowych czy spacerów.

W obiekcie znajduje się łącznie 125 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz przestronne apartamenty – świetne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób, które chcą mieć także miejsce do pracy.

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA to także znany ośrodek szkoleniowy w wielkopolsce, nad Jeziorem Płocie. Nowoczesne sale szkoleniowe są idealne, by zorganizować w nich konferencje czy spotkania firmowe. W obiekcie łącznie znajduje się pięć sal o różnej wielkości. Szeroki wybór sprawia, ze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz