Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Płotkach

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA mieści się w niewielkiej miejscowości niedaleko Piły – w Płotkach. Położenie w dobrym punkcie komunikacyjnym, niedaleko trasy łączącej Piłę i Koszalin sprawia, że obiekt odwiedzają chętnie zarówno goście z wielkopolski, jak i z województwa zachodniopomorskiego. Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Płotkach mieści się w pachnącym sosnowo – świerkowym lesie, co sprzyja organizacji wypraw rowerowych czy spacerów.

W obiekcie znajduje się łącznie 125 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz przestronne apartamenty – świetne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób, które chcą mieć także miejsce do pracy.

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA to także znany ośrodek szkoleniowy w wielkopolsce, nad Jeziorem Płocie. Nowoczesne sale szkoleniowe są idealne, by zorganizować w nich konferencje czy spotkania firmowe. W obiekcie łącznie znajduje się pięć sal o różnej wielkości. Szeroki wybór sprawia, ze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });