Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Zephyr

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Zephyr mieści się przy ulicy Dworskiej w miejscowości Polańczyk w województwie podkarpackim. Posiada świetną lokalizację – położony jest w otoczeniu gór w pięknym górskim kurorcie. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, co spodoba się osobom szukającym cichego miejsca na wypoczynek. Hotel Zephyr to również wspaniałe miejsce dla turystów lubiących górskie wyprawy. Hotel Zephyr na pewno sprosta wymaganiom wszystkich gości.

Obiekt dysponuje przytulną bazą noclegową. Posiada pokoje i apartamenty o podwyższonym standardzie. Wszystkie są wyposażone w telefon, radio, sejf i telewizor. W każdym pokoju jest również dostęp do bezprzewodowego Internetu. Standard ośrodka na pewno spodoba się zarówno gościom biznesowym, jak i turystom chcącym wypocząć z dziećmi.

Hotel posiada także profesjonalne centrum konferencyjne. Stylowe sale szkoleniowe są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Są też przyłączone do bezprzewodowego Internetu. To najlepsze miejsce na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe w Polańczyku i tym regionie w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz