Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Albatros

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Albatros jest to luksusowy ośrodek konferencyjny położony przy ulicy Ofiar Katynia w Przemyślu – mieście w województwie podkarpackim. Położenie w tym rejonie Polski sprawia, że obiekt jest często wybierany przez ludzi lubiących górskie wycieczki i organizatorów spotkań biznesowych, ponieważ jest idealne miejsce na konferencje. To także dobra lokalizacja na wypoczynek z przyjaciółmi. Położenie w centrum miasta jest dodatkowym atutem hotelu. Hotel Albatros to dobre miejsce szkolenia, spotkania i konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Albatros w Przemyślu oferuje pokoje pokoje i apartamenty – wszystkie mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W cenie pokoju jest pożywne śniadanie. Znajdujący się w województwie podkarpackim Hotel Albatros to najlepsze miejsce na wypoczynek i konferencje w podkarpackim.

Hotel Albatros posiada centrum biznesowe, które jest wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Albatros oferuje nowoczesne sale konferencyjne. Ośrodek szkoleniowy to świetne miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.