Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy Energetyk

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowo Energetyk to obiekt mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Pyskowice. Centralne położenie obiektu sprawia, że jest on bardzo łatwo dostępny zarówno dla osób poruszających się własnym środkiem transportu, jak i dla tych korzystających z komunikacji kolejowej i autobusowej.

Ośrodek oferuje swoim gościom 35 komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 i 3 osobowe, pokoje typu lux oraz 1 apartament. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, telefon, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Ośrodek jest również doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. W obiekcie znajdują się 2 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne mieszczące maksymalnie 60 osób każda. Obie sale wyposażone są w rzutniki, profesjonalne nagłośnienie, flipcharty oraz projektor multimedialny. Kameralny charakter hotelu oraz atrakcyjna lokalizacja sprawią, że organizowane w tym miejscu spotkania na długo pozostaną w pamięci uczestników.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz