Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Restauracja - Hotel Pałacowa

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Restauracja i Hotel Pałacowa mieści się w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego w uroczej miejscowości Grochowiska Szlacheckie położonej w Gminie Rogowo. Grochowiska Szlacheckie oddalone są zaledwie 60 kilometrów od Bydgoszczy i 30 kilometrów od Gniezna. Świetne połączenie komunikacyjne z dużymi miastami sprawia, że to doskonały obiekt na szkolenia i konferencje w kujawsko-pomorskim.

Hotel mieści się w odrestaurowanym dworku położonym w kompleksie parkowym. Do dyspozycji gości wygodne miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i stylowych apartamentach o podwyższonym standardzie. Wszystkie posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Goście mają również dostęp do sieci Wi-Fi.

Hotel posiada także stylowe centrum konferencyjne zaaranżowane w stylu pałacowym. Sale konferencyjne posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Obiekt szkoleniowy to świetne miejsce na spotkania niedaleko Bydgoszczy.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });