Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Forum mieści się przy ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie w województwie podkarpackim. Posiada wspaniałą lokalizację – usytuowany jest nad samą rzeką. Hotel znajduje się w centrum handlowym, niedaleko dworca pkp i pks, co jest atutem dla osób przebywających w Rzeszowie służbowo. Hotel Forum to także idealne miejsce dla turystów chcących zwiedzić miasto. Hotel Forum na pewno sprosta wymaganiom wszystkich gości.

Obiekt posiada atrakcyjną ofertę noclegową. Łącznie oferuje 34 komfortowe pokoje i apartamenty o podwyższonym standardzie. Wszystkie posiadają klimatyzację i są wyposażone w telefon, radio i telewizor. W każdym pokoju jest również dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Hotel posiada także nowoczesne centrum konferencyjne. Oferowane sale szkoleniowe są wyposażone w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Są też przyłączone do bezprzewodowego Internetu. To najlepsze miejsce na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe w województwie podkarpackim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });