Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Mieszko

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Hotel Mieszko mieści się przy ulicy Lubelskiej w pięknym mieście w województwie podkarpackim - Rzeszowie. Posiada świetną lokalizację na szkolenia i konferencje. Hotel znajduje się w samym centrum Rzeszowa, co spodoba się osobom załatwiającym w mieście sprawy biznesowe. Hotel Mieszko to również idealne miejsce dla turystów lubiących górskie wyprawy, gdyż znajduje się niedaleko górskich kurortów. Hotel na pewno sprosta wymaganiom wszystkich gości.

Obiekt dysponuje przytulną bazą noclegową. Posiada komfortowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Wszystkie są wyposażone w telefon, radio, sejf i telewizor. W każdym pokoju jest również dostęp do bezprzewodowego Internetu. Standard ośrodka na pewno spodoba się zarówno gościom biznesowym, jak i turystom chcącym wypocząć z dziećmi.

Hotel oferuje również stylowe centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Centrum biznesowe posiada też do bezprzewodowego Internetu i własny parking. To najlepsze miejsce na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe w Rzeszowie.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });