Gry / sporty / zabawy


Gry, sporty, zabawy Każdy pracodawca powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne są dobre relacje między pracownikami. Wspólne wyjścia po pracy, wyjazdy firmowe czy imprezy okolicznościowe pozwalają zbudować między pracownikami dobre relacje i pozytywne wibracje. A to co łączy ludzi najmocniej to wspólne spędzanie czasu w miłych okolicznościach. Ważnym elementem integracji są gry integracyjne dla firm i zabawy integracyjne oraz sport. Odrobina zdrowej rywalizacji nikomu nie zaszkodzi, a wręcz wpływa mobilizacyjnie na pracowników i pobudza do większej kreatywności. Gry i zabawy integracyjne podczas firmowych eventów Gry integracyjne dla firm i zabawy integracyjne podczas biznesowych wydarzeń przybierają rozmaite formy. Mogą to być regaty firmowe, rejsy żeglarskie dla firm, wyprawy na ryby, skutery wodne, loty balonem, jazda na quadach, samochodami terenowymi, konkurencja wspinaczkowa,... rozwiń

paintball, off-road, monster truck, jazda konna, konkurencje strzeleckie, konkurencje linowe, tyrolka, szczudła, piłkarzyki, bilard, kręgle, gry scenariuszowe i wiele wiele innych wspólnych zabaw integracyjnych. Na kreatywność i miło spędzony czas wpływa również wspólna gra w gry planszowe i karciane. Pracownicy i pracodawcy mogą podzielić się na zespoły i wzajemnie ze sobą rywalizować. Sport to zdrowie i udana integracja W integracji pomaga również sport. Rozmaite dyscypliny sportowe cieszą się dużą popularnością podczas wyjazdów firmowych, zwłaszcza u panów. Organizatorzy eventów firmowych często wybierają obiekty, które posiadają boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy tenisa. To dobry sposób na spędzenie wspólnie czasu i na integrację pracowników. Pracownicy na długo zapamiętają spędzone chwile na wspólnej zabawie, ponieważ będą się kojarzyć pozytywnie. Pozytywne skojarzenia będzie budzić również sam pracodawca, którego atrakcyjność wśród potencjalnych pracowników na pewno wzrośnie. Specjalne firmy świadczące usługi integracyjne Jest wiele firm, które specjalizują się w organizacji tego typu zabaw integracyjnych, gier integracyjnych i sportów firmowych. Dzielą się one na takie, które potrafią zorganizować niemal każdą formę integracji i na takie, które specjalizują się w danej kategorii, jak. np. paintball czy jazda na quadach. Warto zlecić takiej firmie zorganizowanie wspólnej zabawy integracyjnej pracownikom, ponieważ posiadają one duże doświadczenie w tej branży i moją one wiele ciekawych pomysłów, jak pobudzić pracownika do kreatywności i działania.

Liczba znalezionych firm: 14

ModraSova

Miasto: Włocławek

Województwo: kujawsko-pomorskie

ModraSova organizuje warsztaty dla firm i dla dzieci już od kilku lat. W czasie zajęć kreatywni pasjonaci i profesjonaliści dzielą się pasją i motywują do twórczego myślenia oraz działania.

Bossa Nova Events

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Bossa Nova Events organizuje imprezy firmowe i różnego rodzaju wydarzenia w duchu ekologii i zero waste. Pomysłów na scenariusze swoich eventów szuka na międzynarodowych targach i galach biznesowych.

New Players

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Firma specjalizuje się w organizacji wartościowych gier szkoleniowych i gier poszkoleniowych. Dostarcza również przydatne rozwiązania pomagające wydobyć potencjał pracowników w celu osiągania lepszych wyników.

Team & Personal

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Team & Personal to specjaliści działający w branży eventowej i szkoleniowej, którzy w efektywny sposób potrafią zmotywować i zintegrować każdy zespół prac...

Kinder Planet

Miasto: Lublin

Województwo: lubelskie

Kinder Planet to fachowa, lojalna i profesjonalna firma zajmująca się od lat organizacją, obsługą atrakcji i animacji na imprezach o różnym charakterze. Posiadają...

SILENT SOUND

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Cicha impreza to świetne urozmaicenie tradycyjnych spotkań firmowych. Firma jednocześnie zajmuje się tłumaczeniem języków obcych podczas konferencji.

VRpoint

Miasto: Wrocław

Województwo: dolnośląskie

Firma oferuje możliwość przeniesienia się do wirtualnej rzeczywistości. Goście mogą korzystać z aplikacji, niemal fizycznie wchodząc w zupełnie inny świat.

Galitsyna Art Group

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Firma Galitsyna Art Group została założona przez zwyciężczynie programu „Mam Talent”. Tworzy artystyczne show na zamówienie, które zachwycają wszystkich zgromadzonych. Do specjalności firmy należą m.in. animacje światłem, piaskiem, śniegiem oraz gwiezdne show.
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij