Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka to atrakcyjny obiekt konferencyjny w województwie śląskim. Zlokalizowany jest na stoku góry w centrum malowniczego górskiego kurortu - Wisły. Obiekt położony jest niedaleko lasów, co powoduje, że jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka w Wiśle to obiekt dobry nie tylko relaks z najbliższymi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka oferuje miejsca noclegowe w przestronnych i komfortowych pokojach i apartamentach posiadających własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój jest w pełni urządzony i wyposażony w telewizor. W całym ośrodku skzoleniowym jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka posiada centrum konferencyjne, na które składają się profesjonalne sale konferencyjne mające na wyposażeniu nowoczesny sprzęt audiowizualny. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka to doskonałe miejsce na konferencje w województwie śląskim. Sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości biznesowych organizatorów spotkań.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });