Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Cisówka

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka to atrakcyjny obiekt konferencyjny w województwie śląskim. Zlokalizowany jest na stoku góry w centrum malowniczego górskiego kurortu - Wisły. Obiekt położony jest niedaleko lasów, co powoduje, że jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka w Wiśle to obiekt dobry nie tylko relaks z najbliższymi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka oferuje miejsca noclegowe w przestronnych i komfortowych pokojach i apartamentach posiadających własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój jest w pełni urządzony i wyposażony w telewizor. W całym ośrodku skzoleniowym jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka posiada centrum konferencyjne, na które składają się profesjonalne sale konferencyjne mające na wyposażeniu nowoczesny sprzęt audiowizualny. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cisówka to doskonałe miejsce na konferencje w województwie śląskim. Sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości biznesowych organizatorów spotkań.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz