Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Arka to stylowy hotel konferencyjny w województwie śląskim. Położony jest przy ulicy Świerkowej w znanym górskim kurorcie – słynącej ze skoczni narciarskich Wiśle. Obiekt położony jest niedaleko lasów i polan w górach, co sprawia, że jest świetnym miejscem na relaks w ciszy i spokoju. Hotel Arka w Wiśle to obiekt dobry nie tylko wypoczynek z najbliższymi, ale również na spotkania biznesowe i konferencje w górach.

Hotel Arka w swojej ofercie ma komfortowe miejsca noclegowe w uroczych pokojach posiadających dogodny standard. Wszystkie oferowane w obiekcie pokoje są w pełni urządzone i mają własne łazienki. W całym obiekcie konferencyjnym jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Hotel Arka ma nowoczesne centrum konferencyjne, na które składają się sale szkoleniowe urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Hotel Arka to najlepsze miejsce na konferencje w województwie śląskim. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });