Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Hotel Gołębiewski Wisła

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Gołębiewski to jeden z największych w południowej Polsce obiektów konferencyjnych w województwie śląskim. Mieści się przy ulicy Ks. Bp. Bursche w uroczej miejscowości – Wisła będącej znanym górskim kurortem. Obiekt znajduje się wśród terenów zielonych, co przyciąga gości z całego kraju na wypoczynek z najbliższymi . Hotel Gołębiewski Wisła to obiekt idealny nie tylko na wypoczynek wakacyjny z najbliższymi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Hotel Gołębiewski Wisła swoim gościom oddaje do użytku miejsca noclegowe w przestronnych i stylowych pokojach i apartamentach o zróżnicowanym standardzie mających własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój na wyposażeniu ma telewizor. W całym obiekcie jest także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mogą korzytsać z parkingu.

Hotel Gołębiewski Wisła posiada centrum konferencyjne, w skład którego wchodzą nowoczesne sale szkoleniowe mające na wyposażeniu profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Gołębiewski w Wiśle to doskonałe miejsce na konferencje w województwie śląskim. Jest często wybierany przez osoby organizujące spotkania w tym regionie.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });