Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Hotel ARTIS

Sprawdź dostępność
  • 3 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 55 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Specjalizujemy się w organizacji i fachowej obsłudze konferencji, szkoleń, zjazdów w ekskluzywnych salach konferencyjnych. Hotelowe Centrum Konferencyjne dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną o powierzchni 142 m2, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny: projektor LCD, nagłośnienie, ekran, komputer przenośny oraz flipchart. Dla spotkań biznesowych w mniejszym, kameralnym gronie polecamy Salę Kominkową VIP (do 20 osób), a w chwilach relaksu Salę Klubową z bilardem (do 35 osób).CENNIK WYNAJMU SAL KONFERENCYJNYCH

Sala Kominkowa VIP

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
-
Wysokość (m)
-

Sala Klubowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
-
Wysokość (m)
-

Centrum Konferencyjne

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
142
Wysokość (m)
-

Opis obiektu

Hotel ARTIS to nowy 4-gwiazdkowy hotel w Zamościu usytuowany przy trasie Zamość-Lublin pośród starego drzewostanu / pomników przyrody, oferujący komfortowe noclegi w Zamościu.Stąd najlepiej wybrać się na wędrówki po mieście, Roztoczu oraz do starego Lwowa. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowanym zapewniamy całodobowo monitorowany bezpłatny parking (autokary i samochody osobowe).

Pokoje

Naszym gościom oferujemy 55 miejsc noclegowych w 28 komfortowo wyposażonych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, stałe łącze internetowe, TV Sat, mini bary i telefony. Stylowe umeblowanie, gustowne aranżacje, przemyślane oświetlenie oraz zawsze świeża i pachnąca pościel. To wszystko sprawia, że nasi goście mogą poczuć się jak w królewskiej komnacie. Gwarantujemy pełną wygodę i komfort wypoczynku.

Usługi dodatkowe

Obok oferty znakomitego zaplecza do wypoczynku i spotkań służbowych proponujemy Państwu dłuższy pobyt, zachęcając promocyjnymi cenami weekendowymi oraz ofertą rozszerzoną o spływy kajakowe, jednodniową wycieczkę do Lwowa i po Roztoczu, zwiedzanie Zamościa z przewodnikiem, pokazy walk rycerskich na terenie hotelu, wieczory tematyczne, wieczór z ruletką, a zimą kuligi. Dla firm organizujemy imprezy integracyjne na terenie hotelu i Roztocza.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij