Wiosna już tuż, tuż. Mimo aktualnie kiepskiej sytuacji pandemicznej w kraju i na świecie, wierzymy, że nasi rządzący pozwolą na organizację wydarzeń plenerowych – tak jak to było w ubiegłym roku.

Warto więc się przyjrzeć obiektom, które miejsce na event w plenerze posiadają. Zacznijmy od Wielkopolski, w której można znaleźć naprawdę kilka perełek.

Prezentujemy Wam pierwszą część naszego wielkopolskiego zestawienia.

Ostoja Chobienice

Ta przepiękna posiadłość sąsiaduje z rozległym parkiem z bogatym drzewostanem liczącym 120-150 lat. Przepiękne krajobrazy, bujna natura i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Ostoja w Chobienicach posiada także własną szkółkę jazdy konnej. W tym miejscu można nie tylko nauczyć się lub podszkolić swoją jazdę konną, ale również zorganizować imprezy plenerowe, pikniki, gry team-buildingowe.

Weranda Home

W tym miejscu również znajduje się stadnina koni, która należy do zaprzyjaźnionych sąsiadów. Można więc pooglądać konie i pojeździć konno. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy sportu – w okolicy jest bowiem i kort tenisowy, i pole golfowe. Goście mogą też korzystać z łódek, kajaków, tras spacerowych/rowerowych i relaksować się nad dwoma okolicznymi jeziorami.

Rozległe tereny zielone umożliwiają organizację eventów plenerowych. Obiekt chętnie przygotuje dekoracje, podkreślające charakter wydarzenia oraz przygotują specjalny catering dopasowany do okazji.

Siedem Drzew

Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy biesiadowania przy grillu. Obiekt bowiem posiada obiekt o nazwie „Kamienna Grillownia”. Park botaniczny „Siedem Drzew” zajmuje obszar około 3 hektarów. Odbywają się tu spływy kajakowe, pikniki plenerowe, różnego rodzaju pokazy i wiele, wiele innych atrakcji wewnątrz i na zewnątrz.

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Ten wielkopolski hotel położony jest nad brzegiem Jeziora Dominickiego. Posiada prywatną plażę, na której organizowane są różnego rodzaju eventy plenerowe. Goście korzystać mogą z wielu kajaków, rowerów wodnych, rowerów szosowych, motorówki, łodzie wiosłowe, żaglówki oraz sprzęt do windsurfingu. Wiele możliwości zorganizowania naprawdę fajnych imprez plenerowych i firmowych integracji!

Hotel Olympic

Hotel we Wronkach posiada wiele atrakcji zarówno w hotelu, jak i w terenie. Dzisiaj interesują nas głównie te drugie. Tylko spójrzcie: spływy kajakowe po Warcie: przejażdżki rowerowe po Puszczy Noteckiej, nordic walking, grzybobranie, turnieje piłkarskie na pełnowymiarowym boisku, olimpiady sportowe, zawody survivalowe, Amica Tour – fabryka (od) kuchni. Jeśli myślicie nad organizacją zabawy plenerowej w postaci małej rywalizacji – to będzie to właśnie doskonałe miejsce w Wielkopolsce.

Hotel Remes Sport & Spa

Co oferuje Remes w Opalenicy organizatorom eventów w plenerze? Wymienimy tylko kilka propozycji! Możecie pojeździć na quadach lub na koniach. Możecie zagrać w siatkówkę plażową, tenis ziemny, piłkę nożną, boule lub bowling. Możecie też polecieć śmigłowcem, sprawdzić swoje siły na strzelnicy i uprawiać nordic walking. Brzmi kusząco? Tyle możliwości organizacji wspólnych zabaw na świeżym powietrzu.

Hotel 500 Tarnowo Podgórne

Piękny ogród o powierzchni 1 hektara aż prosi się na zorganizowanie tam jakiejś fajnej imprezy. Może być to piknik, może być to grill, może być to koncert. Pomysł zależy od Was! W ogrodzie znajduje się też oczko wodne, co podbija walory wizualne.

Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjne Trzy Jeziora

Do dyspozycji gości jest cały teren rekreacyjny wokół obiektu. Znajdziemy tu m.in. marinę z wypożyczalnią sprzętu wodnego i rekreacyjnego, letnią scenę, kilka barów i restauracji, kręgielnię i ogromną salę zabaw dla dzieci. Zorganizujesz tu m.in. ogniska, imprezy grillowe, wiejskie stoły, koncerty w skali mini i makro, imprezy integracyjne taneczne i tematyczne, kuligi i przejażdżki bryczką. Do kompleksu należą również boiska do piłki nożnej i plażowej, a także szachy przestrzenne (a jak wiemy, ostatnio szachy wróciły ponownie do łask po serialu „Gambit Królowej”).

To już koniec pierwszej części naszego wielkopolskiego zestawienia. Wypatrujcie kolejnej części! 😉