Organizacja imprez firmowych


Organizacja takich wydarzeń jak imprezy integracyjne i firmowe to nie łatwa sprawa. Trzeba pamiętać o wielu czynnikach, które wpływają na udaną zabawę. Czasem przychodzi czas, że pracownicy chcą wyjść razem, zintegrować się, poznać lepiej, odpocząć i zrelaksować. Po stronie szefa stoi zorganizowanie im wspólnego czasu, w którym będą mogli polepszyć swoje relacje. Takie imprezy integracyjne i imprezy firmowe są też pewnego rodzaju nagrodą za dobrą pracą i oddanie firmie. Zarówno duże, jak i małe firmy decydują się często zlecić organizację takiego eventu zewnętrznej firmie, która posiada doświadczenie w branży. Przygotuje scenariusz imprezy, który dostosowany będzie do potrzeb i gustów pracowników i kierowników. A wszystko to, by taki pracownik wrócił naładowany dobrą energią na długi czas i by jego efektywność w pracy znacząco wzrosła. Rodzaje imprez firmowych... rozwiń

mogą być różne. Można zorganizować wyjazd firmowy dla pracowników danej firmy z zabawą na miejscu, można zorganizować wyjątkowy wieczór z wieloma atrakcjami. Może być na spokojnie, ale może być też ekstremalnie, np. podczas wspólnego uprawiania sportów ekstremalnych lub hucznych przyjęć. Firmy, które zajmują się organizacją imprez integracyjnych i firmowych oferują również niezapomniane pokazy artystyczne, sportowe czy barmańskie. Dodatkowo można wprowadzić trochę zdrowej rywalizacji i podzielić współpracowników na grupy. Dużą popularnością cieszą się np. quady, offroad, paintball, spływy kajakiem czy wieczory tematyczne. Jeśli masz już dosyć zwykłych wyjść na piwo po pracy z kiepskiej jakości przekąskami, może warto pomyśleć jak inaczej sprawić, by pracownicy byli oddani firmie i dobrze się w niej czuli. Zorganizuj coś super albo zleć to specjalistom. Dobrze przemyślany event, ciekawe pomysły i dopracowane koncepcje wpłyną na sukces każdej impreza firmowa.

Liczba znalezionych firm: 105

ModraSova

Miasto: Włocławek

Województwo: kujawsko-pomorskie

ModraSova organizuje warsztaty dla firm i dla dzieci już od kilku lat. W czasie zajęć kreatywni pasjonaci i profesjonaliści dzielą się pasją i motywują do twórczego myślenia oraz działania.

Retina eyeFIT

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Firma prowadzi warsztaty z dbania o kondycję oczu, co szczególnie pomaga kierowcom, osobom pracującym przy komputerze oraz w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Eye Vision Group

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

Eye Vision Group to firma z Gdańska, która zajmuje się realizowaniem eventów oraz produkcji filmowych. Mała, ale bardzo doświadczona agencja, którą tworzą ludzie z pasją i masą pomysłów.

PRODJS Group

Miasto: Łódź

Województwo: łódzkie

Agencję Prodjs Group z Łodzi tworzą ludzie, którzy kochają nowe wyzwania i organizowanie coraz to ciekawszych eventów. Z nimi nie ma mowy o tym, żeby się nudzić!

KDK Events

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

KDK Events tworzy imprezy dla firm, kompleksowo sprawując opiekę nad ich wykonaniem. Doskonale radzą sobie pod kontem organizacyjnym realizując imprezy na kilka tys...

Bossa Nova Events

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Bossa Nova Events organizuje imprezy firmowe i różnego rodzaju wydarzenia w duchu ekologii i zero waste. Pomysłów na scenariusze swoich eventów szuka na międzynarodowych targach i galach biznesowych.

MICE MaPa

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Patrycja i Małgorzata tworzą agencję MICE MaPa. Zajmują się organizacją wyjazdów integracyjnych i niezapomnianych imprez. Łączy je pasja, kreatywność i miłość do swojej pracy. Zaufaj im!

activeFUN

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Firma activeFUNpowstała w Poznaniu. Jest wspólną energią marzeń i doświadczeń sportowych jej założycieli. activeFUN to motto – twórcza zabawa, aktywny wolny d.......

Akt Active Group

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Szanowni Państwo,Szukacie pomysłu, jak nagrodzić swoich pracowników za dobrą pracę, jak zintegrować tak dużą liczbę osób, albo jak podziękować klientom za ic...

Karykatury

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Karykaturzysta ożywi każdą imprezę firmową i uczyni z niej niezapomniane wydarzenie! Karykatura będzie świetną pamiątką dla wszystkich uczestników!

Galitsyna Art Group

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Firma Galitsyna Art Group została założona przez zwyciężczynie programu „Mam Talent”. Tworzy artystyczne show na zamówienie, które zachwycają wszystkich zgromadzonych. Do specjalności firmy należą m.in. animacje światłem, piaskiem, śniegiem oraz gwiezdne show.
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij