Hotele w województwie kujawsko-pomorskim to świetne obiekty zarówno do wypoczynku, jak i organizacji wszelkich spotkań biznesowych. Można więc z powodzeniem rzec, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie! Największymi miastami tej części kraju są Bydgoszcz oraz Toruń. Dziś skupimy się na drugim z nich, mieście Kopernika, które rocznie przyciąga wielu turystów i klientów biznesowych.

Warto przy tym dodać, że atrakcyjne hotele nie są jedynym atutem tego miasta. Otóż czeka tam także wiele ciekawych atrakcji i niemal nieskończone możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu. Dziś skupimy się jednak na hotelach w Toruniu, prezentując najlepsze z nich. Poniżej napisaliśmy nieco więcej o obiektach, takich jak:

Copernicus Toruń HotelCentrum Sportu i Rekreacji OLENDER
Hotel 1231Przystanek Toruń
Pałac w Turznie

Copernicus Toruń Hotel


Jeśli interesują Cię 5-gwiazdkowe hotele w Toruniu, to koniecznie musisz poznać ten obiekt. Jest to niezwykle eleganckie i stylowe miejsce zlokalizowane tuż obok najważniejszych punktów na mapie Torunia. W jego ofercie znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do komfortowego pobytu. Copernicus Toruń Hotel do dyspozycji gości oddaje nowoczesne zaplecze noclegowe składające się z gustownie urządzonych pokoi i apartamentów. Są to luksusowe pomieszczenia, w pełni klimatyzowane oraz dopracowane w najmniejszym detalu.

Obiekt ten ma w swojej ofercie również wyśmienitą Restaurację SALT, w której skosztujesz pysznych kulinariów. Copernicus Toruń Hotel jednocześnie reprezentuje nowoczesne hotele na konferencję w Toruniu. Na gości czekają klimatyzowane i w pełni wyposażone sale biznesowe, w których mogą się odbyć zarówno kameralne spotkania, jak i znacznie większe, nawet na 800 osób. Ten hotel Toruń dysponuje również rozbudowaną strefą SPA & Wellness, świetną na relaks po pracy.

Hotel 1231


Kolejne miejsce, które reprezentuje zarówno hotele konferencyjne w Toruniu, jak i odpowiednie miejsca do wypoczynku, to Hotel 1231. Jest to 4-gwiazdkowy, butikowy obiekt, który mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiej starówki i ruin Zamku Krzyżackiego. Ów hotel zachwyci wszystkich miłośników stylowych wnętrz i profesjonalnej obsługi. W ofercie obiektu znajdziesz m.in. 42 wyjątkowe pokoje, z których rozpościera się malowniczy widok na Wisłę.

Goście mogą również liczyć na bardzo dobrą restaurację 4 Pory Roku, która zachwyca specjałami kuchni sezonowej. Polecamy również hotelowy Bar Gin O’clock, gdzie można miło spędzić czas po pracy. A skoro już wspomnieliśmy o pracy, to przejdźmy do oferty biznesowej tego miejsca. Hotel 1231 dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi, z czego dwie z nich można łączyć. Obiekt pozwala więc na zaproszenie od 23 do 105 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo w obiekcie nie brakuje też miejsc do rozrywki i relaksu, takich jak sauna fińska czy stymulator gry w golfa.

Pałac w Turznie


Jeśli interesują Cię wyjątkowe obiekty w pobliżu Torunia, to koniecznie musisz poznać Pałac w Turznie. Jego historia sięga drugiej połowy XIX wieku. Dużym atutem jest fakt, iż obiekt został otoczony 16-hektarowym, malowniczym parkiem, w którym można miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Ten piękny hotel koło Torunia zapewnia 150 miejsc noclegowych, które rozmieszczone zostały w 67 pokojach i apartamentach. Goście mogą również skorzystać z pałacowej restauracji Marconi, w której w dodatku mogą się odbyć bankiety czy uroczyste kolacje firmowe.

Ponadto na terenie obiektu znajduje się 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, pozwalających na realizację eventów od 18 do nawet 200 osób. Trzeba przy tym dodać, że wnętrza obiektu w doskonałych proporcjach łączą tradycję z nowoczesnością. A teraz prawdziwa wisienka na torcie! Otóż cena noclegu w Pałacu w Turznie obejmuje możliwość korzystania z mokrej strefy SPA. Zdradzimy też przy tym, że nie jest to jedyna atrakcja czekająca w obiekcie.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER


Kolejny ciekawy obiekt na konferencję pod Toruniem to Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER. Mieści się on w Wielkiej Nieszawce, czyli urokliwej miejscowości nad Wisłą, zaledwie 10 minut od centrum Torunia. Ten hotel pod Toruniem wyposażony został w komfortową bazę noclegowym, mieszczącą się na pierwszym piętrze w dwóch odrębnych skrzydłach obiektu. Czeka tam 30 w pełni wyposażonych pokoi, w których można efektywnie wypocząć.

Obiekt dysponuje również smaczną restauracją Olender, w której menu znajdziesz zarówno dania kuchni polskiej, jak i europejskiej. Równie atrakcyjna jest też hotelowa kawiarnia serwująca m.in. aromatyczną kawę i wyśmienite ciasta. Obiekt zapewnia aż 254 m2 powierzchni konferencyjnej, która podzielona została na 5 sal biznesowych różniących się wielkością. Są one w stanie pomieścić od 10 do nawet 150 osób w ustawieniu teatralnym. Jeśli chodzi o usługi dodatkowe i atrakcje, to i w tym przypadku OLENDER zdecydowanie nie zawodzi. Na jego terenie znajdziesz m.in. aquapark, strzelnicę, kręgielnię i wypożyczalnię rowerów.

Hotel Przystanek Toruń


Zestawienie to zamyka klimatyczny hotel w centrum Torunia. Swoim charakterem nawiązuje on do kolejowej i fortecznej historii, zapewniając gościom wyjątkowe warunki do pracy i wypoczynku. Ten hotel w Toruniu oferuje130 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach, a także 40 bezpłatnych miejsc parkingowych. O podniebienia gości zadba z kolei świetna restauracja Lokomotywa, zachwycająca serwowanymi kulinariami nawet największych smakoszy.

Duże wrażenie zrobiła na nas oferta konferencyjna tego miejsca. Otóż Hotel Przystanek Toruń posiada aż 6 różnorodnych sal, w których mogą się odbyć m.in. konferencje, szkolenia i narady. Największe z oferowanych pomieszczeń pozwala na zaproszenie do 200 uczestników wydarzeń. Takie sale konferencyjne w Toruniu mogą stać się tłem najbardziej wyjątkowych i inspirujących spotkań. Co ważne, pomieszczenia te są w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. projektory, ekrany i flipcharty.