Z jednego z naszych ostatnich artykułów dowiesz się, jakie atrakcje wybrać na imprezę firmową. Dziś podamy kolejny przykład ciekawego rozwiązania, który cieszy się coraz to większą popularnością. Mamy na myśli oczywiście stand-up, czyli jedną z form komedii, która w ostatnim czasie bardzo prężnie się rozwija.

Oczywiście nie jest tak, że owa atrakcja ma jedynie samych zwolenników. Niemniej jednak uważamy, że stanowi ona bardzo ciekawy i dobry pomysł na event biznesowy. Jeśli zastanawiasz się, jakie argumenty za tym stoją, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Oczywiście tak niebanalne atrakcje na eventy biznesowe wymagają też odpowiednich okoliczności i warunków. Z przyjemnością pójdziemy tym tropem i w tekście wskażemy wyjątkowe obiekty na organizację eventów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie!


Atrakcje na event biznesowy


Wybór atrakcji na event biznesowy – wbrew pozorom – to wcale nie takie łatwe zadanie. Należy bowiem mieć na względzie liczbę gości, ich zainteresowania i poczucie humoru, a także własny budżet. Wybierając atrakcje na konferencje biznesowe trzeba też zastanowić się, jaki mają pełnić cel. Tego typu dodatki mogą np. integrować uczestników danego przedsięwzięcia, dostarczać rozrywki albo relaksować po całym dniu pracy. Powinieneś więc dokładnie określić, na czym Ci zależy – to absolutna podstawa.

Przykładowo miłośnicy sportowej rywalizacji często wybierają rozgrywki na boiskach sportowych czy paintball. Na fanów niezapomnianych wrażeń czekają z kolei przejazdy samochodami terenowymi, jazda konna czy ścianki wspinaczkowe. Jeśli z kolei zastanawiasz się, jakie atrakcje wybrać na imprezę firmową, aby się zrelaksować, to również mamy kilka propozycji. W takim przypadku warto postawić na hotele konferencyjne SPA (przeczytaj nasz artykuł, w którym opisaliśmy najlepsze hotele SPA w województwie dolnośląskim). Tego typu miejsca zwykle mają w swojej ofercie nie tylko gabinety zabiegowe i masaże, ale też podgrzewane baseny, groty solankowe, sauny czy jacuzzi.

Stand-up na event biznesowy


Jeśli chcesz zapewnić swoim gościom rozrywkę i zależy Ci na skutecznym rozluźnieniu atmosfery, to stand-up na event biznesowy będzie świetnym rozwiązaniem. Jak już podkreśliliśmy na wstępie, owa forma komedii jest ostatnio nawet bardziej popularna niż kabarety. Standu-upy bardzo często wynajmowane są także na przyjęcia urodzinowe czy wesela. Polegają one na tym, że konkretna osoba opowiada żarty, nie szczędząc przy tym nawiązań do własnych, realnych przeżyć. W niektórych wystąpieniach można też dostrzec koloryzowanie. Ale trochę o to w tym wszystkim chodzi – o śmiech, radość, przesadę, dystans i oczywiście dobrą zabawę.

Stand-upy skutecznie rozluźniają atmosferę panującą podczas spotkań biznesowych, a także stwarzają przestrzeń do tego, aby bliżej poznać innych uczestników spotkania. W końcu nie od dziś wiadomo, że śmiech sprzyja nawiązywaniu różnorodnych relacji. Wystąpienia pełne zabawnych żartów są świetnym kontrastem dla długich, poważnych rozmów, które często trwają wiele godzin. Można więc śmiało uznać, że to świetna forma relaksu po pracy, podczas której uczestnicy nierzadko śmieją się do łez.


Niebanalne obiekty na eventy biznesowe


Skoro interesują Cię tak ciekawe i niebanalne atrakcje na event biznesowy, jak stand-upy, to zapewne nie przejdziesz obojętnie przy równie wyjątkowych obiektach na konferencję. Bardzo nas to cieszy, ponieważ mamy kilka naprawdę świetnych propozycji! Pierwszą z nich jest Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel, który znajduje się w urokliwej miejscowości Gola Dzierżoniowska. Jest to piękny, XVI-wieczny zamek, który zachwyca nie tylko bryłą, ale też bogatą ofertą usług, które świadczone są na wysokim poziomie.

Kolejny obiekt to Hotel Rancho Pod Bocianem Business & Events, czyli hotel na konferencję pod Warszawą. To doskonała przestrzeń, która pozwala na połączenie pracy i wypoczynku. Można tam zorganizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia, w tym eventy i pikniki firmowe na 5000 osób. Zawsze dobrymi wyborami są też obiekty na konferencję nad morzem. Przykład stanowi Radisson Blu Hotel, Sopot, który od plaży dzieli zaledwie 250 metrów. Mocnymi stronami tego obiektu jest elegancki wystrój, kompleksowa oferta oraz profesjonalna obsługa.