Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

AGENCJA EVENTOWA LIZARD

Naszą pasją jest organizacja gier integracyjnych oraz imprez tematycznych. Realizujemy gry i imprezy zarówno na naszym obiekcie Pokoju13 w Rudzie Śląskiej, jak również imprezy w formie wyjazdów integracyjnych, a także w naszych stacjonarnych pokojach zagadek w Zabrzu. Współpracujemy również z Szybem Maciej w Zabrzu. 

POKOJU13 RUDA ŚLĄSKA

Pokoju13 to najlepszy adres dla wszystkich  poszukujących intensywnych doznań. Na zlokalizowanym w Rudzie Śląskiej 5-hektarowym terenie sportowo-rekreacyjnym  przygotowaliśmy m.in.: najdłuższy w Europie i jedyny na Śląsku tor dla pojazdów typu buggy, trasę offroadową dla quadów i samochodów terenowych, poligon paintball, strefy gier zespołowych oraz stref grillowych.

To jednak tylko namiastka atrakcji jakie możemy  przygotować na życzenie naszych klientów.

Postindustrialna przestrzeń pełna kontrastów minionych epok nadała temu miejscu indywidualny charakter.

Obszar ten połączył wieloletnie pasje i doświadczenia kilku osób, dzięki czemu wszystkie organizowane przez nas wydarzenia i atrakcje są na najwyższym poziomie.

Kompleksowo organizujemy pikniki, imprezy integracyjne oraz eventy specjalne dla firm, a także niezapomniane wieczory kawalerskie i panieńskie.

Pomagamy również rodzicom i szkołom zorganizować wycieczki szkolne i unikalne urodziny dla dzieci i młodzieży na Śląsku.

W okolicach możemy przeprowadzić najbardziej złożone programy teambuldingowe, gry paintball i gry terenowe - indywidualnie dostosowane do potrzeb gości.

- film przy współpracy z agencją Utopia Event

THE MYSTERY ROOM

Zapraszamy do naszych stacjonarnych pokoi zagadek w Zabrzu z dostępem do w pełni wyposażonej salki poczęstunkowej, w której mogą odbywać się również szkolenia, a także warsztaty np. z tworzenia świeczek, zajęcia artystyczne, konstruktorskie. Salka może pomieścić do 25 osób. Posiadamy dwa tematyczne pokoje: Porwanie i Afrykańska Przygoda. Gra polega na rozwiązaniu wszystkich zadań w odpowiednio zaaranżowanych pomieszczeniach. Gracze na wykonanie wszystkich zadań mają 60 minut czasu. Zagadki są zarówno logiczne, jak i zręcznościowe - wymagają zawsze pełnego zaangażowania wszystkich uczestników gry. Gra prowadzona jest pod opieką Mistrza Gry. Pomieszczenia są monitorowane, co pozwala na obserwację postępów uczestników gry. Głównym celem gry jest odnalezienie tajemniczego hasła. Pomieszczenia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Gry przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Organizujemy i prowadzimy zajęcia twórcze, konstruktorskie oraz sportowe dla uczestników w każdym wieku.

Realizujemy również wydarzenia i kampanie PR oraz szkolenia sprzedażowe.    

Dzielimy się z naszymi graczami pasją oraz inspirujemy ich do twórczego działania, a także integrujemy grupy. 

Dostarczamy świetną i niezapomnianą rozrywkę!  

Naszym czołowym projektem networkingowym jest DIALOG MOŻLIWOŚCI

To wyjątkowy projekt rozwijany w Zabrzu, który połączył ludzi i ich inspiracje oraz doświadczenia. Partnerami projektu są: FAJNA Spółdzielnia Socjalna, dzięki której poznaliśmy temat ekonomii społecznej i CSR oraz Klaster Biznesów Kreatywnych. Są to cykliczne i otwarte wydarzenia w formie spotkań odbywające w miejscach różnych - od Laboratorium Biznesów Kreatywnych po Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii czy kino Roma w Zabrzu itd. Wszystko zależy od poruszanego tematu.

Na jednym spotkaniu o jednym temacie (np. komunikacji) opowiada zazwyczaj 3 prelegentów z różnych dziedzin życia np. prawa, medycyny, biznesu (różne spojrzenia).

Po prelekcjach jest także czas na wspólną wymianę doświadczeń i inspiracji z publicznością. W ramach projektu organizowane są warsztaty (też w terenie), konferencje, akcje społeczne - dzieje się! Pojawiamy się również w mediach, uczelniach, aby opowiedzieć o przedsiębiorczości i pasji. Spotkania skutecznie łączą ludzi i ich biznesy. Do tej pory zostało zrealizowanych 14 edycji - 44 prelegentów - 602 uczestników.

Zapewniamy udaną i bezpieczną zabawę, która jest naturalną konsekwencją świetnie przygotowanych warsztatów kreatywnych, gier terenowych i scenariuszowych oraz imprez integracyjnych! 

Portfolio

Nasza oferta składa się z: 

 • imprez integracyjnych (również w nocy przy wykorzystaniu odpowiednich technologii)
 • gier scenariuszowych oraz terenowych (również orienteering)
 • stacjonarnych i mobilnych pokoi zagadek
 • gier strzeleckich: łuki, broń, paintball
 • zajęć twórczych, konstruktorskich oraz sportowych dla uczestników w każdym wieku.  
 • wyścigów wraków
 • atrakcji linowych
 • wycieczek po pięknej Armenii
 • wydarzeń i kampanii CSR oraz PR
 • pokazów i warsztatów pierwszej pomocy
 • wspierania procesów HR

www.agencjalizard.pl

www.pokoju13.pl

www.dialogmozliwosci.pl

www.themysteryroom.pl

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij