Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Miziewicz&Marshall

Opis firmy

Valentino Ristorante zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości do 100 osób, imprez firmowych, spotkań biznesowych, szkoleń oraz konferencji.

Dysponujemy dużymi możliwościami aranżacji przestrzeni w zależności od potrzeb klientów oraz liczby gości. Profesjonalny sprzęt multimedialny pozwala na sprawne przeprowadzenie szkoleń, wykładów oraz prezentacji na wysokim poziomie.
Indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, uwzględniając w przygotowywanej ofercie ich sugestie oraz oczekiwania, jednocześnie służymy radą i doświadczeniem w doborze odpowiedniego menu oraz atrakcji. Organizujemy uroczystości różnego rodzaju w restauracji, siedzibach firm oraz miejscach plenerowych.
Posiadamy profesjonalny sprzęt cateringowy co umożliwia nam obsługiwanie przyjęć nawet do 500 osób.

Zapraszamy do współpracy.

Portfolio

Organizowaliśmy różnego rodzaju uroczystości okolicznościowe, przyjęcia weselne, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia oraz konferencje. Począwszy od przyjęć na niewielką liczbę osób, po duże wydarzenia. Nasz catering (kuchnia włoska, polska, francuska oraz śródziemnomorska) serwujemy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i w plenerze.

Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".