Szczecin, miasto pełne niezwykłego uroku i bogatej historii, stanowi niezaprzeczalną perłę na mapie Polski. Położony nad brzegami rzeki Odry od lat przyciąga uwagę zarówno turystów, jak i biznesowych podróżników. W sercu tej urokliwej lokalizacji kryją się niezliczone możliwości organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Dla tych, którzy poszukują doskonałego połączenia elegancji, funkcjonalności i dogodnej lokalizacji, trzygwiazdkowe hotele w Szczecinie stanowią idealną opcję.

Współczesny biznes coraz częściej stawia na organizację wydarzeń w miejscach, które nie tylko zapewniają wysoki standard usług, ale również inspirują i motywują do osiągania sukcesów. 3-gwiazdkowe hotele w Szczecinie doskonale odpowiadają na te potrzeby, oferując nie tylko komfortowe pokoje i profesjonalną obsługę, ale także bogatą infrastrukturę konferencyjną, dostosowaną do różnorodnych potrzeb biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, w którym wskażemy hotele w Szczecinie o 3-gwiazdkowym standardzie. Zostań z nami i poznaj obiekty, takie jak:

Hotel Panorama Silver Hotel & Gokart Center
Hotel Vulcan

Ten 3-gwiazdkowy hotel w Szczecinie to oaza spokoju, doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń czy firmowych bankietów. Usytuowany w malowniczej okolicy, otoczony Puszczą Bukową i jeziorem Szmaragdowym, zapewnia wyjątkową atmosferę sprzyjającą skupieniu i inspiracji. Od 1996 roku posiada certyfikat Ekologia, co świadczy o jego zrównoważonym podejściu do środowiska. Hotel oferuje różnorodne sale konferencyjne i bankietowe, dostosowane do potrzeb organizatorów.

Znajdziesz tutaj także komfortowe pokoje w standardzie trzech gwiazdek oraz bogate menu gastronomiczne, zaspokajające najwyższe oczekiwania. Poza biznesowymi zajęciami, goście mogą korzystać z licznych atrakcji rekreacyjnych, takich jak wycieczki rowerowe, spacery z kijami Nordic Walking czy treningi w klubie fitness. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są korty tenisowe, boisko do siatkówki oraz sprzęt kajakowy i kanoe. Dodatkowo Hotel Panorama zapewnia możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów na usługi w Marina Squash & Fitness Club, gwarantując niezapomniane chwile aktywnej rozrywki dla każdego.

Jest to kolejny 3-gwiazdkowy hotel w Szczecinie, położony w pobliżu Stoczni Szczecińskiej. Wyróżnia się nie tylko swoją trzygwiazdkową klasyfikacją, lecz także kompleksową ofertą dedykowaną organizacji konferencji i spotkań biznesowych. W ramach kompleksu budynków Vulcan Center goście mają dostęp do nowoczesnych pokoi hotelowych, sal konferencyjno-bankietowych oraz ośrodka szkoleniowego Offshore-Vulcan Training Center. Unikalna lokalizacja ułatwia poruszanie się po mieście, a rozbudowane zaplecze konferencyjne daje możliwość organizacji kilku wydarzeń równocześnie.

Dysponując sześcioma wysokiej jakości salami konferencyjnymi, Hotel Vulcan spełnia potrzeby zarówno kameralnych spotkań, jak i prestiżowych konferencji. Dyskretna elegancja i nowoczesne wyposażenie pokoi gościnnych oraz apartamentów zapewniają komfortowy pobyt dla każdego gościa. Restauracja Hotelu Vulcan to nie tylko doskonałe miejsce na biznesowy lunch czy spotkanie firmowe, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów. Inspirujące wnętrza nawiązują do charakteru dawnych zabudowań stoczniowych, tworząc niepowtarzalną atmosferę morskiego klimatu.

Ów 3-gwiazdkowy hotel to nie tylko doskonałe miejsce dla rozrywki, ale także idealna przestrzeń dla biznesu. Zainspirowane klimatem wyścigów Formuły 1 wnętrza oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne sprawiają, że organizacja spotkań czy konferencji staje się prawdziwą przyjemnością. Trzy przestronne sale konferencyjne – Monza, Monaco i Silverstone – zapewniają doskonałe warunki do prowadzenia biznesowych spotkań.

Z dużymi tarasami i dostępem do naturalnego światła, stanowią idealne miejsce dla produktwnych dyskusji. Wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny oraz zapewniające dźwiękoszczelność, gwarantują komfort i koncentrację podczas prezentacji i dyskusji. Każdy pokój w Hotelu Silver jest klimatyzowany i wyposażony w łazienkę z dużym prysznicem oraz najwyższej jakości armaturą. Oprócz doskonałych warunków konferencyjnych, goście mogą korzystać z unikalnych atrakcji, takich jak tor kartingowy – jedyny taki w Polsce – oraz Centrum Wellness.