Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Szczecin - Hotel Dana Business & Conference
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  265
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Hotel ****

Hotel Dana Business & Conference

Szczecin

Hotel Dana to luksusowy hotel 4-gwiazdkowy w centrum Szczecina. Na Gości czeka 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 360 m2.

Rekomendowany Sale konferencyjne Szczecin - Park Hotel Business & Pleasure
 • Liczba sal konferencyjnych
  2
 • Największa sala konferencyjna
  130
 • Liczba miejsc noclegowych
  60
Hotel ****

Park Hotel Business & Pleasure

Szczecin

Obiekt funkcjonujący pod postacią odnowionego dworku zaskakuje perfekcyjną kombinacją historii ze stylem nowoczesnym. Hotel poza klimatycznymi pokojami, posiada też SPA i ...

Sale konferencyjne Szczecin - Radisson Blu Hotel Szczecin
 • Liczba sal konferencyjnych
  7
 • Największa sala konferencyjna
  300
 • Liczba miejsc noclegowych
  708
Hotel ****

Radisson Blu Hotel Szczecin

Szczecin

Pierwszy w Polsce hotel Radisson Blu to gwarancja doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania. Obiekt dysonuje nowoczesnym zapleczem szkoleniowym, w tym salą na wystawne ...

Rekomendowany Sale konferencyjne Szczecin - Hotel Panorama
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  130
 • Liczba miejsc noclegowych
  260
Hotel ***

Hotel Panorama

Szczecin

Mimo położenia w tętniącym życiem Szczecinie można tutaj naprawdę się zrelaksować. Obiekt posiada rozwiniętą bazę rekreacyjną oraz 264 miejsca noclegowe.

Rekomendowany Sale konferencyjne Szczecin - UNITY LINE Linie Promowe Polska - Szwecja
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Inne

UNITY LINE Linie Promowe Polska - Szwecja

Szczecin

Konferencja, spotkanie firmowe lub impreza zorganizowane na promie Skania lub Polonia na otwartym morzu będą okazją do pracy w wyjątkowych warunkach.

Sale konferencyjne Szczecin - Novotel Szczecin Centrum
 • Liczba sal konferencyjnych
  9
 • Największa sala konferencyjna
  180
 • Liczba miejsc noclegowych
  232
Hotel ****

Novotel Szczecin Centrum

Szczecin

4-gwiazdkowy hotel z atrakcyjną ofertą daje możliwość wypoczynku w komfortowych pokojach, relaksu nad basenem oraz organizacji eventu do 180 osób.

Sale konferencyjne Szczecin - Silver Hotel & Gokart Center
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  160
 • Liczba miejsc noclegowych
  100
Hotel ***

Silver Hotel & Gokart Center

Szczecin

Jest to idealne miejsce zarówno na indywidualny wypoczynek, jak i organizację konferencji lub przyjęcia okolicznościowego w Szczecinie. Dodatkowym atutem obiektu jest

Nie znalazłeś właściwego obiektu?
Nasi doradcy bezpłatnie znajdą go dla Ciebie.
Dowiedz się więcej

Obiekty konferencyjne w okolicy: Szczecin

Rekomendowany
~73.7 km
Sale konferencyjne Pobierowo - Grand Laola Spa
 • Liczba sal konferencyjnych
  1
 • Największa sala konferencyjna
  50
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Hotel SPA

Grand Laola Spa

Pobierowo

Grand Laola Spa & Apartamenty to ekskluzywny obiekt, który wyróżnia się nie tylko swoją lokalizacją, lecz także nowoczesną salą konferencyjną na 50 osób.

~73.6 km
Sale konferencyjne Pobierowo - Linea Mare
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  80
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Hotel *****

Linea Mare

Pobierowo

Linea Mare to luksusowy i elegancki hotel w standardzie pięciogwiazdkowym zlokalizowany w urokliwej nadmorskiej miejscowości Pobierowo.

~55.7 km
Sale konferencyjne Międzyzdroje - Bel Mare i Aqua Resort
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  280
 • Liczba miejsc noclegowych
  1666
Inne

Bel Mare i Aqua Resort

Międzyzdroje

Bel Mare i Aqua Resort oferuje najwyższej jakości udogodnienia konferencyjne i szeroką gamę atrakcji.

Aktualności

Archiwum

Szczecin to miasto wymarzone do realizacji spotkań biznesowych. Doświadczeni organizatorzy regularnie korzystają z bazy obiektów szkoleniowych przygotowaną przez portal MojeKonferencje.pl. Komfortowe szkolenia w Szczecinie to to, co przyciąga wielu inwestorów do tego nadmorskiego miasta. Aby w dobry sposób zorganizować konferencję warto najpierw postanowić, jaka będzie liczba osób biorących w niej udział, a później poszukać odpowiedniej sali lub ośrodka dysponującego daną ilością miejsc noclegowych. Ośrodki konferencyjne w Szczecinie często przyciągają wielu Gości właśnie swoimi rozmiarami, jako że na ich terenie wielokrotnie odbywają się zarówno jednorazowe duże konferencje, jak i kilkudniowe szkolenia. Odpowiednia liczba noclegów w pokojach to niezmiennie kluczowa informacja dla organizatora konferencji.

Najczęściej konferencje Szczecin odbywają się w okresie wiosennym i jesiennym, gdyż wtedy pobyt w tym mieście wiąże się z najpiękniejszymi widokami.

To sprytne rozwiązanie pomaga im zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Każda z zamieszczonych pozycji wyróżnia się wyjątkowym dopasowaniem do potrzeb klientów. Dla wielu firm organizacja konferencji w Szczecinie jest po pewnym czasie rutynowym wydarzeniem. Mimo posiadania swojej idealnej sali, warto czasami przełamać rutynę i zorganizować konferencję w nowym miejscu. Dzięki temu istnieje opcja poszerzenia horyzontów. Szkolenie w Szczecinie to świetna opcja dla miłośników wyjątkowych widoków, które znaleźć można niedaleko morza. Warto zwrócić uwagę na to, że hotele konferencyjne w Szczecinie cieszą się dość sporą popularnością, szczególnie właśnie w okresie letnim, dlatego warto zarezerwować sale konferencyjne w Szczecinie z wyprzedzeniem.

Wszystkie obiekty konferencyjne Szczecin są bardzo otwarte na współpracę z różnego rodzaju firmami i oferują swoje zaangażowanie i pomoc w trakcie organizacji szkolenia biznesowego lub firmowej konferencji.

Możliwość negocjacji sprawia, że na współpracę mogą sobie pozwolić reprezentanci różnego typu firm. Bez względu na kwotę jaką przedsiębiorstwo zdecydowało się poświęcić na realizację wydarzenia, z pewnością znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. Klienci mogą samodzielnie decydować z ilu usług dodatkowych skorzystają. Hotele konferencyjne w Szczecinie oferują nie tylko wynajęcie sal szkoleniowych, ale również możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu. Ponadto zapewniany jest catering. Na zewnątrz znajdują się również wydzielone miejsca, w których odbywają się grille i ogniska. W takich warunkach można nie tylko podpisać korzystne umowy, czy poszerzyć wiedzę o wiele przydatnych informacji, ale również zintegrować uczestników spotkania. Organizacja konferencji w Szczecinie to częste działanie wielu firm. Strona MojeKonferencje.pl oferuje naprawdę duży wybór obiektów w województwie zachodniopomorskim, w tym także sale konferencyjne w Szczecinie. Jest to dość małe miasto, ale jest jednocześnie zaliczone do popularnych ze względu na swoją wyjątkową atmosferę. Organizacja biznesowego szkolenia lub konferencji w Szczecinie to świetna okazja do relaksu w miejscu nastawionym na rozwój i rozrywkę.

Sale szkoleniowe Szczecin są naprawdę świetnie wyposażonymi lokalami, gdzie wszystkie podstawowe i potrzebne do organizacji owocnej konferencji sprzęty są dostępne.

Wielu Gości potwierdza, że obiekty konferencyjne w Szczecinie mogą pochwalić się licznymi komfortowymi udogodnieniami. Przede wszystkim technologiczne wyposażenie sal to kluczowa kwestia w kontekście poszukiwań odpowiedniego do zorganizowania konferencji miejsca. Komfortowe obiekty szkoleniowe w Szczecinie to gwarancja udanej pracy połączonej z relaksem. Co więcej, Szczecin to miasto które warto zwiedzić. Filharmonia im. M. Karłowicza na długo pozostaje w pamięci każdego turysty. Nie dość, że budynek robi ogromne wrażenie, to odbywają się tam niezwykłe spektakle oraz koncerty. Miłośnicy spacerów polecają wycieczkę do Wałów Chrobrego. To jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, niegdyś nosiło nazwę Tarasy Hakena. Można podziwiać tam rozległą panoramę na Odrę i port. W mieście znajduje się wiele portów, co daje możliwość wybrania się w fascynujący rejs. Tego typu wycieczki stanowią doskonałą alternatywę dla spotkań w standardowych salach konferencyjnych. Po tylu wrażeniach łatwo zgłodnieć. Wracając do wybranego obiektu konferencyjnego w Szczecinie liczyć można na syty, a zarazem smakowity posiłek. Szefowie kuchni przykładają ogromną wagę do każdego szczegółu związanego z przygotowaniem dań. Podczas konsumpcji goście są zadowoleni i odprężeni. Kolacja w ośrodku szkoleniowym stanowi wisienkę na torcie satysfakcji.

Sale konferencyjne Szczecin - FAQ

Na czym skoncentrować uwagę, poszukując sali konferencyjnej w Szczecinie?

Najważniejsze aspekty stanowią oczywiście wielkość oraz funkcjonalność pomieszczeń. W Szczecinie znajdziemy wiele sal konferencyjnych o dużym metrażu, jednak należy upewnić się, czy oferowany sprzęt w pełni odpowiada potrzebom naszego wydarzenia - np. czy w przypadku prezentacji mamy do dyspozycji rzutnik i ekran multimedialny. Kwestią podwyższającą wygodę, zwłaszcza w świetle dużych przedsięwzięć, jest też odległość od lotniska - najbliższe mieści się niecałe 50 km od centrum Szczecina.

Czy w Szczecinie znajdę wyjątkowe miejsce na wydarzenie biznesowe?

Akurat w przypadku Szczecina mamy do wyboru naprawdę wiele takich lokalizacji, w tym np. zabytkowe Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, promy kursujące po wodach szczecińskiego odcinka Odry czy centra konferencyjne z pięknymi widokami nad jej brzegiem. Z roku na rok przybywa miejsc o nietuzinkowej stylizacji, gdzie możemy podjąć się realizacji bardziej i mniej formalnych eventów biznesowych, promocyjnych i kulturalnych.

Jak uzyskać informacje na temat szczecińskich sal konferencyjnych?

Polecamy skorzystanie z naszego serwisu mojekonferencje.pl, gdzie znajdziecie nie tylko listę funkcjonalnych lokali konferencyjnych na terenie Szczecina i jego okolic, ale także ich prezentacje ze szczegółowymi informacjami. To prosty sposób na dokładne zapoznanie się z ofertą interesujących obiektów - w tym z pojemnością sal, kwestią ich udogodnień, atrakcji dodatkowych czy zaplecza noclegowego. 

Ile sal mieści się w szczecińskich obiektach konferencyjnych?

Trudno wskazać konkretny przedział liczbowy ze względu na fakt, iż każdą lokalizację charakteryzuje inny metraż. Szczecińskie obiekty dysponują przeważnie zapleczem konferencyjnym wykraczającym poza jedną salę - liczne oferty mieszczą się w granicach 5 do nawet 9 pomieszczeń. Ilość ta może nie być jednak jednoznaczna, gdyż część lokali wzbogacona jest o system mobilnych ścian, dzięki czemu poszczególne pomieszczenia można ze sobą dodatkowo łączyć.

Na jakie wydarzenia nastawione są lokale eventowe w Szczecinie?

Granice wyznacza tu tak naprawdę wyobraźnia organizatorów. W restauracjach możemy zorganizować zarówno firmową wigilię, jak i bankiet dla inwestorów czy luźny wypad integracyjny. Centra konferencyjne zapewnią profesjonalną oprawę i obsługę formalnych konferencji, szkoleń i prezentacji, natomiast rozległe przestrzenie eventowe zagwarantują metraż odpowiedni dla targów, wystaw bądź pokazów produktów z oprawą artystyczną.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz