Adgar Plaza i Adgar Ochota to dwa, atrakcyjne centra konferencyjne na mapie Warszawy. Miejsca te są na tyle popularne że na swoją destynację szkoleniową systematycznie wybierają je największe, prestiżowe firmy z całej Polski. Latem, aby przyciągnąć jeszcze większą liczbę klientów ośrodki przygotowały ciekawe promocje. Jedną z nich jest pomysłowa „Akcja Rekomendacja”, w ramach której za polecenie obiektu na gości czekają specjalne nagrody.

adgar

Ośrodki Adgar to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku osób planujących konferencję w dużym mieście. A konkurencja z pewnością jest duża. Warszawa to przecież największa polska metropolia i ośrodków szkoleniowych tu nie brakuje. Klienci znaleźć mogą sieciowe hotele, nowoczesne biurowce jak i bardziej kameralne centra szkoleniowe. Wśród nich znajdują się także Adgar Plaza i Ochota.

Pierwszy z nich to zlokalizowany przy ulicy Postępu kompleks, oddalony zaledwie 3 km od lotniska i 7 km od centrum miasta. Takie położenie to z pewnością jeden z największych atutów. Adgar Plaza może stać się bowiem świetnym miejscem wypadowym po zakończonym spotkaniu i miejscem z którego tak naprawdę wszędzie jest blisko.

Adgar Plaza
Adgar Plaza

Kompleks ten do usług swych gości oddaje aż 6 nowoczesnych sal z czego kilka posiada dodatkowo możliwość łączenia. Bez problemu zorganizować można tu eventy dla nawet 300 osób – bankiety, kongresy, sympozja itd.

Ośrodek dysponuje również nowoczesnym sprzętem, i w odróżnieniu od zwykłych hoteli konferencyjnych świadczy kompleksowe usługi i zapewnia wsparcie przy przygotowaniach. Personel dzięki doświadczeniu jest w stanie zapewnić sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, obsługę cateringową i własną pomoc przez cały czas trwania spotkania.

Jedna z propozycji cateringu podczas spotkania
Jedna z propozycji cateringu podczas spotkania

Tak samo jest w przypadku centrum Adgar Ochota. Ośrodek ten mieści się na terenie nowoczesnego kompleksu biurowego Adgar Park West tuż przy Dworcu Centralnym, Centrum Handlowym Blue City i słynnych Alejach Jerozolimskich. Do usług oddaje 450 mkw. powierzchni wystawienniczej,w tym nowoczesny Event Room do prezentacji produktów i stylowych konferencji na najwyższym poziomie.

Świetna lokalizacja, w pełni przystosowane zaplecze i gotowy do pomocy personel to jednak nie wszystko. Adgar ma bowiem do zaoferowania coś jeszcze. Teraz gdy letni czas urlopów trwa na dobre sieć zachęca do organizacji spotkań biznesowych poprzez „Akcję Rekomendacja”. W jej ramach poprzez polecenie usług swoim znajomym można cieszyć się specjalnymi nagrodami ufundowanymi przez Adgar. Jak wykazują badania blisko 30% wszystkich firm to bowiem klienci pojawiający się właśnie dzięki rekomendacji innych osób. Warto zatem rozważyć udział w letniej konferencji w jednym z ośrodków Adgar – Plaza lub Ochota. Warszawska konferencja z nimi to po prostu czysta przyjemność.

sala konferencyjna Adgar Ochota
sala konferencyjna Adgar Ochota