Hotel DeSilva. Właśnie tak nazywa się nowy, luksusowy obiekt konferencyjny w Opolu. Hotel otwarty zostanie dla gości już w październiku i będzie on wyjątkowy pod wieloma względami. Jako jedyny obiekt w tym mieście wyróżni go standard czterech gwiazdek. Będzie także pierwszym hotelem w segmencie DeSilva Premium w Polsce.

źródło: www.desilva.pl
źródło: www.desilva.pl

DeSilva Premium to nowoczesna sieć obiektów konferencyjnych, która wkracza także do Polski. Jej jedynym jak na razie obiektem w naszym kraju będzie hotel w Opolu funkcjonujący w standardzie czterech gwiazdek. Hotel będzie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Stanie się on jedynym obiektem o tak wysokim standardzie w tym mieście. Liczba luksusowych cztero i pięciogwiazdkowych hoteli w Polsce wciąż jest niewielka. W Warszawie jest ich 9, a w miastach takich jak Łódź czy Szczecin nie ma ich w ogóle. Stąd też, wyróżnienie tak wysokim standardem będzie stanowić duży atut DeSilva Premium w Opolu.

Hotel został zlokalizowany w samym sercu miasta, co zapewnia łatwy dojazd gości. Dodatkowo leży on nad brzegiem Kanału Młynówka, dając poczucie spokoju i wyciszenia w otoczeniu przyrody. Obiekt będzie idealną propozycją zarówno dla turystów jak i gości biznesowych.

źródło: www.desilva.pl
źródło: www.desilva.pl

Na jego terenie znajdzie się 109 nowoczesnych pokoi umożliwiających udany wypoczynek. Miejsce obfitować będzie także w atrakcje i dodatkowe usługi takie jak studio fitness, restauracja, Whisky & Cigar Lounge Club czy DeSilva Shop z napojami i przekąskami.

To także idealne miejsce na profesjonalne szkolenia. Zaplecze konferencyjne obejmować będzie bowiem aż 5 przestronnych sal z bogaty wyposażeniem w sprzęt audiowizualny. Goście korzystać będą mogli również z podziemnego parkingu.

Hotel stanie się prawdziwą atrakcją na mapie obiektów konferencyjnych i turystycznych Opola. Będzie on jedynym czterogwiazdkowym hotelem w tym mieście i prawdziwą atrakcją przyciągających wielu gości.