Holiday Inn Warszawa Józefów podczas swoich trzech lat istnienia miał okazję stać się już prestiżowym miejscem spotkań ludzi biznesu, kultury, jak również sportu.

To dzięki zaufaniu gości, zdobył tak wiele lokalnych i międzynarodowych nagród jak: EMEA NEWCOMER AWARD w roku 2008, Hotel Quality Excellence Award 2009, lista „Dziesięć Naj” TOP TEN w kategorii OBIEKTY WELLNESS – SPA 2009, lista „Dziesięć Naj” TOP TEN w kategorii OBIEKTY INCENTIVE 2010, Certyfikat Akcji Hotel Przyjazny Rodzinie.

Toteż z okazji urodzin hotelu odbył się specjalny Piknin, który miał na celu uczczenie trzylecia istnienia obiektu Holiday Inn Warszawa Józefów. Organizatorzy dla swoich gości zapewnili masę atrakcji można było bowiem pojeździć na segway’ach, quadach, ponadto postrzelać z łuku, a dla mało zrelaksowanych – odbyć masaż karku, bądź poczuć się jak zawodowy hazardzista podczas gry w mini kasynie. Miłośnicy wody odpoczywali tłumnie w basenie, a goście, którzy po raz pierwszy mieli okazję pojawić się u nas mogli poznać i zwiedzić cały hotel pod opieką specjalistów działu sprzedaży. Atrakcje specjalnie nie ominęły najmłodszych uczestników pikniku, którzy mieli możliwość grania w siatkówkę, tenisa, co więcej mogli wspinać się na specjalnej ściance wspinaczkowej oraz malowali twarze kolorowymi farbami, zabawa nie miała końca!

Po oficjalnej cześci, która jednocześnie podsumowywała działalność obiektu odbyła się wielka loteria. Najwięksi szczęściarze dnia mogli opuścić piknik z kosmetykami ufundowanymi przez firmę Thalgo Ella Bache SPA, ponadto voucherami na lekcje gry z golfa oraz voucherami na weekendowy pobyt w naszym hotelu.

Tego dnia dominowała wspaniała, słoneczna pogoda. Niewątpliwie punktem kulminacyjnym okazały się wyśmienite dania z rusztu, a finałem – wielki tort koronujący ucztę.