Dinner In The Sky obecny jest już w 35 krajach na całym świecie. Jest to nic innego jak stół z możliwością pomieszczenia 22 osób, który jednocześnie zawieszony jest na wysokości 50 metrów nad panoramą okolicy. Niewątpliwie staranny dobór lokalizacji gwarantuje nieprzeciętne widoki, co więcej zespół składający się z najlepszych szefów kuchni, kuszących podniebienia swoich klientów wysublimowanymi smakami oraz wyjątkową oprawa sprawiają, że relaks łączy się ze smakiem i pięknymi widokami.

To dzięki starannie dobranym lokalizacją, mamy możliwość podziwiania nieprzeciętnych widoków. To dzięki niewyczerpanych możliwości Dinner In The Sky znalazł się na liście World’s most extravagant meals, który został opublikowany w 2009 roku przez magazyn Forbes.   

Dinner In The Sky to nie tylko udane śniadanie, bądź wyj aktowa kolacja. To również z pewnością niezapomniane konferencje, czy też prezentacje produktów. To także doskonały marketing i reklama na prezentację loga klientów, który zostanie umieszczony na bannerze tuż pod platformą.
Jednorazowo zapewnione jest 22 miejsc przy stole w trakcie jednej sesji, bądź też spotkania doliczając do tego członków obsługi, którzy znajdują się pośrodku (kucharz, kelner, prowadzący imprezę).

Dinner In The Sky jest wydarzeniem, które może mieć miejsce właściwie wszędzie (pole golfowe, zamek, zabytkowa posiadłość, tor wyścigowy). Warunkiem jest dostępność powierzchni ok. 500 m2 i możliwość odpowiedniego jej zabezpieczenia.

Dinner In The Sky jest to produkt firmy Total Events. Za nadrzędny cel firma stawia sobie dostarczenie swoim klientom niesamowitych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Produkty zostały zbudowane  w Belgii pod kontrolą Rheinland TÜV.

Dinner In The Sky jest przygotowywany w ponad 20 krajach i posiada oficjalne certyfikaty najbardziej wymagających gospodarek świata, tj.: Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia.