Goście biznesowi stanowią ważną i coraz liczniejszą grupę turystów korzystających z noclegu w hotelach konferencyjnych. W dzisiejszych czasach większość hoteli posiada na tyle elastyczną ofertę, że może ona zostać dostosowana do potrzeb zarówno gości indywidualnych jak i osób podróżujących służbowo. Czy istnieją jednak hotele typowo konferencyjne? Jak się okazuje zdecydowanie tak, a do jednego z nich zaliczyć można luksusowy, czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton z Łodzi.

Łódzki obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu pozostałych hoteli. Czterogwiazdkowy DoubleTree, który obchodził właśnie rocznicę swej działalności posiada wiele atutów docenianych w prestiżowych konkursach i plebiscytach. Do atutów tych zaliczyć można chociażby restaurację Four Colors z wyśmienita kuchnią, piękny wystrój wnętrz, lokalizację w centrum Polski, komfortowe zaplecze noclegowe oraz dodatkowe atrakcje takie jak profesjonalna strefa SPA.

zdjecie_obiektu_budynek03small

Wymieniając zalety hotelu nie można zapomnieć o centrum konferencyjnym. Ta wyjątkową przestrzeń złożona z aż 17 sal to cecha charakterystyczna tego obiektu. Właśnie dzięki profesjonalnej ofercie szkoleniowej i dużej ilości gości biznesowych DoubleTree by Hilton w Łodzi może być nazywany hotelem konferencyjnym.

Od początku działalności łódzkiego kompleksu minął już rok. Przez ten czas z usług gastronomicznych korzystało niemal 82 tysiące gości, a noc spędziło tu blisko 40 tysięcy osób, z czego większość stanowili goście biznesowi. Podróżujący biznesowo stanowią tu większość. Wśród nich spotkać można zarówno gości z Polski jak i zagranicznych państw takich jak Niemcy, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone.

Osoby te organizowały w przeciągu ostatniego roku wiele udanych konferencji i szkoleń na terenie hotelu. Wydarzenia przeprowadzały m.in. banki, agencje eventowe, firmy ubezpieczeniowe czy przedsiębiorstwa z branży farmaceutycznej. Jak podkreśliła Joanna Płauszewska-Deka, dyrektor sprzedaży i marketingu DoubleTree By Hilton Łódź, po roku działalności można bez wahania stwierdzić, że hotel jest zdecydowanie obiektem konferencyjnym.

zdjecie_sala1_3D-Cinema-15

Trudno się z tym nie zgodzić. Duży parking, hale i nieograniczone możliwości aranżacyjne wpływają na ilość organizowanych bankietów, szkoleń oraz pozostałych eventów. Nie bez znaczenia pozostaje tu samo zaplecze konferencyjne, które umożliwia przeprowadzenie szkoleń dla nawet 1200 osób. Tak bogata oferta przekłada się na zadowolenie gości. Na licznych serwisach w internecie przeczytać można wiele pozytywnych komentarzy klientów hotelu, którzy wskazują na takie atuty jak profesjonalizm obsługi, wysoka jakość produktów czy elegancja wnętrz.