Z-Hotel Business & Spa to jeden z popularnych obiektów wypoczynkowych w Otwocku. Jego bogata oferta usług, wygodne pokoje, smaczna kuchnia, atrakcyjna lokalizacja oraz profesjonalne zabiegi stale przyciągają rzeszę zainteresowanych gości. Już niedługo zyska jeszcze większe zainteresowanie, gdyż jego wnętrza zostaną odnowione i rozbudowane, a obiekt stanie się przyjazny planecie oraz eko przez duże E.

zdjecie_obiektu_hotelFront

Dokładnie wiosną 2015 roku ruszy rozbudowa, a goście będą mogli cieszyć się odświeżonym wnętrzem Z-Hotelu. Wtedy też kompleks zyska nowe skrzydło, dodatkowe pokoje, salę bankietowo-konferencvjną na 300 osób oraz centrum rozrywki.

zdjecie_sala2_11

Rozbudowa to jednak nie wszystko. Podczas prac najciekawsze będą bowiem przyjazne planecie rozwiązania. Ze szczytnym zamiarem ochrony planety w Z-Hotelu zastosowane zostaną ekologiczne materiały, oświetlenie ledowe oraz układy solarne. Co więcej, budowlańcy zastosują innowacyjna metodę wykorzystania energii z głębi ziemi. Jak to możliwe? Metoda ta zostanie wprowadzona dzięki najnowszej technologii pomp ciepła. Będzie to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w Polsce.

zdjecie_obiektu_288436-1

Jak podkreślił Eugeniusz Zieliński, właściciel Z-Hotel Business & Spa, ekologia to podstawowy wyznacznik naszego rozwoju. Od dawna korzystamy z energii słonecznej, w naszej restauracji oferujemy dania powstałe z naturalnych i wyselekcjonowanych produktów, głównie polskich, a w Z-Spa postawiliśmy na naturalne i ekologiczne kosmetyki. Nasi goście, którzy bardzo poważnie traktują ekologię, doceniają takie działania.

Hotel prócz ekologicznych rozwiązań zyska także zupełnie nowy wystrój. Koncepcja zakłada wykorzystanie przede wszystkim ciepłych barw – złota oraz brązu, które symbolizować będą proekologiczną politykę obiektu. Po rozbudowie w hotelu znajdą się 23 nowe pokoje, sala bankietowo-konferencyjna na 300 osób, kręgielnia, parkiet taneczny oraz bilard.