Europrofes to sieć obiektów konferencyjno-szkoleniowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Osoby planujące spotkania biznesowe w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy Wrocławiu, wybierając jeden z ośrodków Europrofes nie muszą martwić się sprawami organizacyjnymi. Doświadczenie firmy od lat pomaga w tworzeniu niezapomnianych eventów.

Sala szkoleniowa w ośrodku Europrofes Wrocław
Sala szkoleniowa w ośrodku Europrofes Wrocław

Mała konferencja przez duże K

Spotkanie biznesowe zazwyczaj jest skomplikowanym przedsięwzięciem jeżeli chodzi o kwestie organizacyjne. I mowa tu nie tylko o tych największych i najbardziej złożonych konferencjach. Nawet małe są bowiem równie istotne i pracochłonne. Pojawiają się pytania o wybór cateringu, odpowiedniej sali, miasta, a niekiedy także dodatkowych atrakcji dla gości. W takiej sytuacji dobrze zdecydować się na sprawdzony ośrodek sieciowy, który posiada odpowiednie zaplecze, personel i doświadczenie by służyć radą i pomocą – zwłaszcza gdy planujemy szkolenie po raz pierwszy.

Europrofes

Europrofes stanowić może dobry przykład takiego miejsca, a raczej miejsc. Firma w swym portfolio posiada bowiem sale szkoleniowe w aż 4 miastach (Warszawa, Kraków, Katowic, Wrocław), a także ośrodki partnerskie w Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Wieluniu, Szczyrku i na Mazurach.

Przedsiębiorstwo z pewnością posiada pozycję lidera na rynku kameralnych ośrodków szkoleniowych. Wyróżnia je wielkie zaangażowanie i pasja dzięki czemu spotkania zawsze są w pełni profesjonalne.

Europrofes oferuje kompleksową obsługę. Jest to zatem wynajem przestrzeni konferencyjnej, a także catering, usługi transportowe dla uczestników spotkań, zapewnianie noclegu i zarządzanie logistyczne projektami szkoleniowymi. Jednym z działów firmy jest także Europrofes Properties, który zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Swój potencjał wykorzystuje zatem także na polu wynajmu i sprzedaży powierzchni biurowych.

Dlaczego warto?

Dla osób, które już korzystały z usług sieciowych firm eventowych zajmujących się organizacją konferencji wybór często jest oczywisty. Przekonanie nowych, potencjalnych klientów także nie jest jednak problemem.

Firmy takie jak Europrofes posiadają bowiem wiele atutów, które po prostu dają przewagę, zwłaszcza gdy organizujemy niewielkie, kameralne spotkanie i nie posiadamy wystarczającego doświadczenia.

Zaplecze

W dużej mierze Europrofes wyróżnia się przede wszystkim bogatym zapleczem konferencyjnym. Jego cztery ośrodki posiadają od 2 do 4 sal, mieszczących od 12 do 50 gości, co w przypadku kameralnych spotkań w zupełności wytacza.

Sale te są odpowiednio wyposażone, posiadają sprzęt taki jak flipchart czy projektor, a także dodatkowe udogodnienia – klimatyzację, bezprzewodowy internet, dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia i w każdym z przypadków świetną lokalizację.

Doświadczenie

Nie można zapomnieć także o doświadczeniu. Firma z powodzeniem od lat organizuje eventy takie jak kongresy, kameralne bankiety, narady, warsztaty i szkolenia.

Lata praktyki we współpracy z różnymi klientami dały firmie duży bagaż doświadczeń, a klientom powód do darzenia jej zaufaniem. Osoby planujące niewielkie spotkanie biznesowe, nawet gdy do tej pory nie mieli okazji współpracy przy tego typu przedsięwzięciu nie muszą zatem pakować się w wir obowiązków i najadać stresem. Wystarczy powierzyć wszystko specjaliście od początku do końca – przez wynajem sali aż po przerwy kawowe i pyszne lunche. Zdecydowanie warto.

Jeżeli natomiast konferencja okaże się pełnym sukcesem taka współpraca może procentować. W przyszłości organizując spotkanie, nawet w innym mieście warto skorzystać z nawiązanych kontaktów. I to jest właśnie największa zaleta sieciowych obiektów szkoleniowych.

Partnerski ośrodek Europrofes na Mazurach
Partnerski ośrodek Europrofes na Mazurach