Ci najbardziej aktywny i wymagający organizatorzy konferencji za każdym razem spotykają się z tym samym problemem. Łapią się za głowę i zastanawiają nad doborem właściwej sali na swe najbliższe spotkanie. A wybór wcale nie należy do najłatwiejszych. Oferta miejsc konferencyjnych jest dziś bowiem niezwykle zróżnicowana i czasem ciężko zweryfikować czy dany obiekt rzeczywiście godny jest naszej uwagi. Na ratunek w takiej sytuacji zmierzają firmy takie jak Europrofes. Osoby, które raz skorzystały z jej usług i były zadowolone mogą bowiem ze spokojem wybrać jej pozostałe miejsca szkoleniowe przy kolejnej okazji. A firma ma ich w Polsce aż cztery.

zdjecie_sala2_europrofes-Wroclaw-1

Warszawa, Wrocław, Katowice i Kraków. Właśnie w tych dużych i prężnie rozwijających się miastach znaleźć można jeden z czterech obiektów Europrofes. Każdy z nich jest kameralny, więc idealnie sprawdzą się podczas niewielkich spotkań takich jak warsztaty czy szkolenia. Ich elegancki wystrój, profesjonalizm, sprawna obsługa i imponujące wyposażenie to prawdziwy atut. Poniżej krótka charakterystyka każdego z nich.

Centrum Europrofes Warszawa

Obiekt sieci zlokalizowany w Warszawie to idealne miejsce na konferencję w stolicy. Warszawa jest miastem niezwykle dynamicznym,w którym dzieje się bardzo dużo. Właśnie tu, obok Gdańska czy Wrocławia odbywa się większość biznesowych spotkań – zarówno tych polskich jak i międzynarodowych. Osoby, które przedtem korzystały z usług Europrofes mogą więc ze spokojem wybrać ten zlokalizowany w stolicy Mazowsza.

Wyróżnia go przede wszystkim ciekawa oferta skaleniowa – funkcjonalne sale i przystępne ceny. Ośrodek położony na Dolnym Mokotowie posiada najwięcej, bo aż pięć sal, których każda ma niezwykle barwną nazwę. Sala niebieska, zielona, beżowa, czerwona oraz biała mają powierzchnię od 36 do nawet 71 mkw. i mieszczą maksymalnie 70 osób.

Centrum Europrofes Wrocław

Wspomniany Wrocław także jest miejscem gdzie znaleźć można sieciowy ośrodek Europrofes. I to całkiem ciekawy. Obiekt ten posiada bowiem bardzo atrakcyjną lokalizację – przy samym Rynku, co pozwala gościom na łatwe dotarcie, a także podziwianie miejskich atrakcji i zabytków. Poza tym atmosferę tworzą tu same wnętrza. Ośrodek mieści się we wnętrzach odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy dzięki czemu goście poczuć mogą tu niezwykłą energię dawnego Wrocławia.

Tutaj także na gości czekają eleganckie sale mieszczące od 12 do 46 osób. Pomieszczenia te są stylowo zaaranżowane i posiadają bogate wyposażenie. Znaleźć można w nich m.in. rzutnik, flipchart, nagłośnienie, bezprzewodowy internet oraz mikrofony.

Europrofes Wrocław
Europrofes Wrocław

Centrum Europrofes Kraków oraz Centrum Europfores Katowice

Podobnie jest w przypadku dwóch pozostałych obiektów zlokalizowanych w stolicy województwa małopolskiego oraz śląskiego. Dogodna lokalizacja w samym sercu miasta, bogata oferta szkoleniowa, nowoczesny sprzęt w salach i profesjonalna obsługa. Goście z pewnością nie zawiodą się na tym polu.

A co z dodatkowymi usługami? Ich również nie brakuje. Przykładem może być chociażby oferta cateringu, dzięki której w przerwach, na terenie przestronnego foyer uczestnicy konferencji mogą wypić kawę lub zjeść pożywny lunch.

Sala czerwona ośrodka Europrofes Katowice
Sala czerwona ośrodka Europrofes Katowice

Link do wszystkich tych obiektów możecie znaleźć poniżej:

Warszawa

Wrocław

Kraków

Katowice

Europrofes to firma świadcząca usługi z zakresu wynajmu kameralnych ośrodków szkoleniowych. W jej centrach na gości czekają komfortowe sale konferencyjne, ale także kameralne powierzchnie biurowe. Firma oferuje również cały wachlarz usług dodatkowych takich jak catering, usługi transportowe, usługi noclegowe oraz zarządzanie logistyczne projektami szkoleniowymi.